sevgiliye iyi geceler iletileri

sevgiliye iyi geceler iletileri

sevgiliye iyi geceler iletileri

sevgiliye iyi geceler iletileri iyi geceler iletiyi sevgiliye iletileri iletiyi lafları
Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Belirgin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

Hep usumdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek öğrenmeyen bişey bu, bu can bu vücuttan çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek asıl düşüm sensin tatlı düşler meleğim.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herseyimmm… Bakiye kadar hep benim ol zira yalnızca seninle bu can var olur..şimdi yeniden seni düşünerek uyuyorum allah rahatlık versin.

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Düşların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

Vicdanın doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, zira doğan güneş elbet batacaktır ama batan gunes yeni umutlarla doğacaktır yarınki gunes senın için bıtanem ıyı geceler.

Yaşamımsın ve ben yalnızca seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla yat bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni beğeniyorum.

Gece olup hoş gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni semandan alıp düşlerime itimat ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama her zaman vicdanımdasın unutma. İyi Geceler.

Düşlara rest çektim yatmıyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler .

Aşkım düşümde seni göreyim dicem ama o zaman fobiyle uyanıyorum, o gördüğüm düş deil kabus oluyo.

kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı yat hayal gözlüm…

Hergün hasretindeyim bu gece oldugu gibi.. Yatmadan evvel şunları söyleyim sana askim; Keske sabaha kadar uykusuz kalsamda sana bakabilsem.. Keske benim uzerimde yorgan olmasa donsamda senin yaninda yatabilsem.. Keske gozlerimi kapattigimda ellerim yanimdaki yastiga dokundugunda o yastigi bos bulmasam.. Yeniden yalniz bir ruyaya daliyorum.. Sensizim iyi geceler! Butun bunlari yasiyabilmek icin mutlu yarinlara kadar yalniz uyuyacagim sevgilim.

• Bu gönül sana tutkun. Lafların yeniden sessiz. Nolursa olsun artık, suskunluktan korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Herseye ragmen sabretmeliyiz. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım….

• Canım yanında olmak istiyor canımın bana gereksinimi vardır diye. Canım çok bunalıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden usandım artık. Diren yaşamım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım….

• İyi Geceler Aşkım. Ne kadar da sıcak ellerini elllerimde suratımda hissedemessemde yastıgın verdigi rahatlıgı senin kucagın yorganın ısıtmasına sen sarılıyormuşsun gibi farzetcem. Sen yatarken ben hep seni düşünücem.İyi yat aşkım. Geceler korkutmasın seni. Üstünü açarsan üstüne örtmeye gelicem iyi geceler aşkım.

• Tatlı düşler sevgilim. Kısaca benli düşler Evlilige giden yolumuzda 1 günü de tamamlamış olmanın verdigi mutlulukla uyuyacagım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek…Düşlar ‘ıma bekliyorum. Öpüyorum

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ