Sevgiliye Gönderilecek En Güzel 50 İyi Geceler Mesajı (Resimli)

  • 17 Aralık 2018
  • Sevgiliye Gönderilecek En Güzel 50 İyi Geceler Mesajı (Resimli) için yorumlar kapalı
  • 539 kez görüntülendi.
Sevgiliye Gönderilecek En Güzel 50 İyi Geceler Mesajı (Resimli)

En Güzel İyi Geceler Mesajları

Sevgilinize, yareninize en anlamlı iyi geceler mesajı göndermek ve ona tarifsiz duygular yaşatmayı kim istemez ki? Eğer bu sayfada iseniz sizlerde sevdiğiniz için günümüzün en anlamlı iyi geceler mesajlarını arıyorsunuz demektir. Hemen aşağıda derlediğimiz en anlamlı sevgiliye iyi geceler mesajlarını bulabilirsiniz.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Özenle hazırlanmış iyi geceler mesajları yazımızı sonuna kadar incelemenizi tavsiye ediyorum. Sevgiliniz için en anlamlı iyi geceler mesajını kesinlikle sayfamızda bulabilirsiniz. Yazılı veya resimli iyi geceler mesajları ile harika sürprizler yapmak sizin elinizde.

1 – Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

2 – En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

3 – Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

4 – İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

5 – Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.

6 – Bir geceyi değil bütün geceleri sana armağan ediyorum, iyi geceler aşkım…

7 – Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler iki gözüm.

8 – Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

9 – Geceme ışık ol, rüyalarımın ateşi ol, sadece benim ol. İyi geceler olsun aşkım.

10 – Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

Resimli İyi Geceler Mesajları Buraya Kadar 🙂

Buradan sonra yazılı olarak sevgiliye iyi geceler mesajları aynı şekilde devam ediyor. Günümüzün en popüler ve anlamlı iyi geceler mesajlarını sosyal medya hesaplarınızdan veya sevdikleriniz ile paylaşmanın keyfini çıkarın.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

11 – En güzel sabahlar, en tatlı uykular senin olsun, sabah görüşmek üzere, iyi geceler…

12 – Yatsam uzun uzun ve kalkmasam ve sonra bir uyansam her şey yoluna girmiş olsa…

13 – Güzel yeni bir güne senin huzurunla uyanmam ümidiyle. İyi geceler şekerler şekeri.

14 – İyi geceler dünya iyi geceler insanlar iyi geceler bir tanem rüyanda beni gör olur mu?

15 – Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin.

16 – Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin. İyi Geceler

17 – Gecenin sessizliğinde dinlerim seni, bir rüya gibisin beklerim seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

18 – Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

19 – Gülen gözlerinde batıp, doğmayı senden öğrendim… İyi Geceler. Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin.

20 – Gecen mutlu, kalbin sevgimle dolsun. Tatlı rüyaların benimle olsun. İyi geceler, mutlu yarınlar.

21 – En güzel rüyaların senin olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle… Hayırlı geceler…

22 – İyi ki varsın bir tanem rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun iyi akşamlar sevgilim seni çok seven aşkın.

23 – Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

24 – Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

25 – Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

26 – Sen hayatımın en değerli varlığı, bana mutluluk veren güneşim, gecelerimi süsleyen yıldızımsın. İyi geceler biriciğim.

27 – Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum. Her şeyim sonsuza kadar hep benim ol. İyi geceler aşkım.

28 – Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.

29 – Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim Gül parem iyi geceler.

30 – Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını, en güzel rüyalar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

31 – Geceler sessiz, soğuk, ayaz sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye iyi geceler canıma.

32 – Uzadı gecelerim, sabah olmuyor sensiz bir tanem, odama hiç güneş doğmuyor iyi geceler benim için doğan mehtabım.

33 – Sevgi yağmuru olsam yağsam odana, ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla, rüyalarında aşk seli olup akşam üstüne. İyi geceler sevgilim.

34 – Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

35 – Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

36 – Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.

37 – Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler diyesim geldi.

38 – Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

39 – Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

40 – Yastığa başına koyduğunda bugün hiç kimsenin hakkını yemedim, çok şükür diyebiliyorsan o gün senden zengini yoktur. İyi Geceler.

41 – Ben ay olsam sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen gene benim gökyüzümsün, ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular köylü kızı!

42 – Ak bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

43 – Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

44 – Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım…

45 – Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

46 – Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu  can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

47 – Rüyaların en iyisi görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

48 – Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

49 – Her zaman aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

50 – Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ