Sevgiliden Bağışlama Dileme Özür Lafları

Sevgiliden Bağışlama Dileme Özür Lafları

Sevgiliden Bağışlama Dileme Özür Lafları

Bu mevzu sevgiliden özür dileme lafları ve iletilerine yer vermektedir.

Beğendiğiniz birey ile aranız bozulmuş olabilir ve hatta ayrı düşmüş de olabilirsiniz. Beğendiğiniz bireyin kalbini kırdığınızı düşünüyorsanız ve gönül almak için özür lafları ve iletileri arıyorsanız sizler için en romantik ve duygusal bağışlama dileme laflarını paylaşıyorum. Kimbilir belkide alttakilerden seçtiğiniz bir özür dileme iletiyi ile beğendiğiniz birey ile buzları eritip yine beraber olacaksınız muhakkak mı olur:

Yaptıklarım için Bağışlama Diliyorum Senden Birtanem Seviyorum Seni ne olur Bağışla Beni..

Hayalleri Devrilmiş Bir insanım Bu Yaşamda Seni Beğenmekle Buldum kendimi Yaşamda Şimdi Beni Bırakıp Gitme! Ne Olur Bağışla Bu Sana Aşık Olan garibanı..

vicdanına Kaldı yaşamım Sana Kaldı Umutların Bağışlama Diliyorum Senden Seni Diliyorum Rabbimden Hadi gel Ne olur üzme Beni.

özür Dilemek faziletliktir bizde Sevdikmi ALLAHına Kadar Hoşlanırız Silersek Birdaha Aynı adı Kitabımıza Yazmayız, Bağışlama diliyorum Senden Yap bir büyüklük Faziletlik Göster..

Bağışlama Dilerken Gözlerine Bakmak istiyorum özür dilerken Seni Nekadar Beğendiğimi Anlatmak istiyorum Sözcüklerimin içinde Ne olur Bağışla beni Sevgilim.

Seni Okadar çok Seviyorumki Bağışlayacağını umuyorum çünki seni öğreniyorsun seni nekadar beğendiğimi Bağışlamak istiyorsun sende hadi ad diliyorum senden bağışla beni yine yaşamına.

Bir mum ışı gibi gözlerin buharlı ve ateşli bakıyor bana, ateşli gözlerin seviyorumu yoksa nefretmi ediyor öğrenmiyorum ama bağışlarsan herşey daha hoş olcak biliyorum.

bağışlama diliyorum kapında ne olur geri çevirme kırma kalbimi al canımı ama affetim de sonunda seviyorum seni ne olursa olsun bu kalp senin bağışlama diliyorum huzurunda.

özür dilerim umutlarımı aldığın için özür dilerim hayallerimi devirdiğin için özür dilerim seni bukadar beğendiğim için..

Seni seviyorum sen nekadar terslesende seninle hayaller kuruyorum sen beni affetmesende ben yeniden seviyorum seni sen benden nefret etsende sonunda ben yeniden bağışlama dileyeceğim sen istemesende..

Yaşananları bir çırpıda silerek atmak nekadar doğru senin için söyle vicdansız sevgili senden bir bağışlama diliyorum bin ağ sürüklüyorum..

Hoş yaşamımı Kışa çevirme Laflarınla Ne olur Bağışladım De Hadi gel De, Bırakıp Gitme Beni Soğuk Buz Yakalamış yaşamımla Başbaşa Bırakma Beni Sensiz vazgeçme beni geleceksiz.

Bağışladım dersen yaşama dönerim yine Hadi gel Seni Aşkım için Bağışladım De bana Bende İblisi Çıkarayım tecrubesiz yaşamımdan, özür dilerim sevgilim değerini öğrenemedim..

özürüm kusurumdan büyük olsada sen beni bağışlayacak kadar büyüksün ve aşkımızı küçültmeyecek kadar düşüncelisin münazara olmasın yaşamımızda bağışlama diliyorum özür diliyorum seviyorum seni herşeyimle..

Kırık bir kalp vazgeçtim seni öğreniyorum, beni bağışlamanı istiyorum, suratım kızarık içim flu senden sevgi yalvarıyorum bağışla beni diyorum lütfen bağışla.

Hazin Bir Son istemiyorum Bu Dünyada Ellerimi Açtım Huzurunda Bağışlama Diliyorum Gör Artık Senin için Ağlayan Gözlerimi Ne olur Beğendiğim..

Sevgilim özür dilerim Senin Hak etmeyeceğin bir gidişata getirdim ama bağışla benden hoşlanıyorum seni özür diliyorum bebeğim :

Kırılan Kalbini Almak istiyorum Ellerime yine Başlamak istiyorum o öLümsüz Sevgimize Ne Olur Bir kelime Söyle Bağışladım Seni De Başlayalım Devrilmeyecek Aşkımıza.

gemileri Yaktın Gittin Benide Gemilerle yakmaya Çalıştın Ama Sana Olan Sevgim herzaman Asılcıydı Küçük kusurlar Suratından Bitirme Bu ilişkiyi Bağışla beni.

Sanıyormusunki üzülmüyorum gülüyorum Bu Boş Odada, Senin için Ağlıyorum kendimi Affetmiyorum Bari Sen Bağışla beni Belki gülerim.

Kalmadımı Sevgin bana Bittimi herşey Bir Anda? Seviyorum Seni Dinlemiyorsun beni Bağışla beni Desemde Dinlememezlikten geliyorsun beni…

Kimse için ağlamadı bu gözler senin için bir ilk oldu gözyaşlarım, kimseye söylenmedi bu laflar senin için içimden geldi söylüyorum bağışla beni senden özür diliyorum aşkım…

Yapılan kusurları Olgunlukla Karşılayıp Ona göre Kıymet vermek gerekir Bağışlamanı Diliyorum Senden Onay bekliyorum Hadi Bırak Şu inadı Kırma Yarınlarımı..

Gitme Bırakma Ellerimi Bağışlama Diliyorum Ağlatma Şu vicdanımı Laflarınla Vur Katlanırım Ama Giderek Vurma yaşayamam Sensiz Gitme Ne olur özür dilerim bağışla beni affetmesende gitme yaşamımı tamamlama.

umutlarımı geleceğime bağladım hayaller kurdum şimdi sen bunları silmek istiyorsun nekadar Bağışlama Dilesemde dinlememezlikten geliyorsun.. Bitirmekmi iStiyorsun bendeki beni ve Seni?

ben yaşamak için Seni Beğenmişim Ama Sen Beni Yaşamak için değil Zaman geçirmek için Eğlenmişsin Afedersin…!!!

Yaşama Hakkımı Sana Devrediyorum Sen yaşa benim yerimede Zati Bağışlamıyorsun Yaşamanın Kıymeti Kalmıyor Artık benim için tek kıymet sensin sende ne yapsam geri dönmezsin! Bağışlama Dilesemde gelmezsin Vicdansız Sevgilim..

Beni Bırakırsan Ne olcak yaşamında? Mutlumu Olucaksın Kendi Başına palavra yaşamda? Hadi Bağışlama Diliyorum Kabul Et yarınlarımıza Gülelim hep..

Bağışlama Diliyorum Laflarımla Bağışlama Diliyorum Gözlerimle Bağışlama Diliyorum Senden Sevgilim yanlışlarımla Ne Olur Bağışla beni kabul et özür dileklerimi..

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ