Seni seviyorum zira ile başlayan aşk lafları

Seni seviyorum zira ile başlayan aşk lafları

Seni seviyorum zira ile başlayan aşk lafları

aşk lafları, romantik laflar, seni seviyorum lafları, en hoş aşk lafları ile alakalı bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Bir insanı beğenmeye reelin de bir neden aramayız . Onun bir gülüşünü, bakışını, yada bir sözünü beğeniriz. Size tutumunu, alakasını, hatta bazen çekememesini dahi hoşlanırsınız. Sevgi bir tamdır. Ama bir insanı hoşlandığınız zaman ona bu sevginizi anlatmaya çalıştığınız da onun en keskin özelliğini yada sizi en etkileyen laf ve tavırlarını sözcüklere dökmeye çalışırsınız.

Sizlere dayanakçı olmak yada duygularınıza çevirmen olacak “seni seviyorum zira” ile başlayan en hoş aşk laflarını paylaşıyoruz. Siz de hoşlandığınız insanı etkilemek ve ona duygularınızı ifade etmeye yarayacak lafları sms, whatsapp yada sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.

sevgi-sozleri-jpg.83318

Seni seviyorum, zira sende ruh var. Yapacağın her işe ruhunla sarılıyorsun. Beğenirken de böylesin. İş olsun diye değil, gerçekten ruhunu da doyuma eriştirmek için hoşlanıyorsun.

Seni seviyorum, zira yaşanmış bunca sahte yaşamın içinde tek asıl olan seni belledim. Sahte sevdalardan, bitmek tükenmek öğrenmeyen elde etme hırsından yapıt yok sende.

Seni seviyorum, zira korkmadan açıyorum vicdanımın tüm kapılarını sana. Biliyorum ki hoyrat davranmayacaksın, biliyorum ki kanatmayacaksın vicdanımı.

Seni seviyorum, zira soluğun ılık bir meltem gibi okşuyor vücudumu. Sert, kuzey rüzgarları gibi devirici değilsin hiçbir zaman. Senin bu yumuşaklığın, benim sivri güzergahlarımı da törpülüyor.

Seni seviyorum, zira içimdeki haylaz çocuğu ortaya çıkarmayı biliyorsun. Benimle çocuklaşıyorsun sen de. Yaşamı bu kadar ciddi alanlara inat oyunlar oynuyoruz beraber, usanmadan bıkmadan.

ask-sozleri-jpg.83319

Seni seviyorum, zira sende vicdanının sesini dinliyorsun benim gibi. Hesap yapmıyorsun, karşılık beklemiyorsun. Kendin için, kendini mutlu etmek için hoşlanıyorsun.

Seni seviyorum, zira öylesine büyük bir heyecan veriyorsun ki bana, her güçlükle hiç korkmadan, hiç yorulmadan gayret edebilecek gibi seziyorum kendimi. Her gün yine bitmeyen bir enerjiyle doluyorum.

Seni seviyorum, zira ben karanlıkta yolunu kaybetmiş, nereye gideceğini öğrenmeyen biriyken, ışığınla aydınlattın yolumu. Bu yaşamı sundun ellerinle, aşkı hediye ettin. Geçmişe dair tüm acı izleri sildin.

Seni seviyorum, zira hıyanet yok bizim aşkımızda, palavralarla örülmüş sahte duygular yok. Birbirimizi kırmadan en üryan halimizle yaşıyoruz bu aşkı. Zati aşk dediğin de böyle yaşanmalı.

Seni seviyorum, zira uzaklığına tahammülüm yok. Her şeyde beklemeyi biliyorum. Ama mevzu sen olunca, sabır diye bir şey kalmıyor bende. Özlemine direnmek dünyanın en güç şeyi.

Seni seviyorum, zira kendinle barışıksın. Kendini hoşlanıyorsun, kendine hürmet dinliyorsun. Bu seni kendine güvenen bir insan yapıyor. Böylece, yaşama daha çok bağlanıyorsun. Yaşama bağlılığın, beni de sana bağlıyor.

Seni seviyorum, zira temennisiz hoşlanmanın ne olduğunu biliyorsun. “Evvel sen beni hoşlan, ben seni daha sonra hoşlanırım,” demiyorsun. Açıyorsun vicdanını yiğitçe. Cesaretinle beni kendine hayran vazgeçiyorsun.

Seni seviyorum, zira her insanda var olan zayıflıklarına gizlemiyorsun. Kendini olduğundan değişik göstermiyorsun. Ağlaman gereken yerde ağlıyorsun, gülmek istediğin zaman gülüyorsun.

Seni seviyorum, zira bana bedel veriyosun. Gözünden dahi sakınıyosun beni.Benim için evham dinliyorsun, beni merak ediyorsun. Birisi tarafından merak edilmek meğerse ne kadar hoş bir şeymiş.

Seni seviyorum, zira gecenin bir yarısı makûs bir düşten uyandığımda kasvetimi seni düşünerek atabiliyorum üzerimden. Böyle gevşetici bir yanın var senin.

Seni seviyorum, zira coşkusunu hiç kaybetmiyorsun. Bir amaca eriştiğin zaman hafifleyip kenara çekilmiyorsun. Önüne yine amaçlar koyup , aynı coşkuyla devam ediyorsun

Seni seviyorum, zira tabiattaki her canlıya sevgiyle bakabiliyorsun. Üşümüş bir cadde kedisi gördüğünde içini acıdığını öğreniyorum. Her canlıya dayanakçı olabilmek için çırpınıyorsun

Seni seviyorum, zira ne kadar güçlü olursa olsun bir meseleyi çözmekten bırakmıyorsun. Kaçmanın ya da ertelemenin o meseleyi çok daha fazla geliştireceğini biliyorsun.

Seni seviyorum, zira almak için evvel vermek gerektiğini öğreniyorsun. Baki bir sevgi denizi var senin içinde. Sevgiyi bulmak için evvel içindeki sevgi denizinin suyunu çevrene absürtün gerektiğinin farkındasın.

Seni seviyorum, zira beni baştan çıkarıyorsun. Tukunun ateşimde eriyorum seninle. Değdiğim an öyle bir sıcaklık kaplıyor ki vücudumu, üzerime buz yağsa üşümeyeceğimi biliyorum.

Seni seviyorum, zira anlamlı davranmak ismine duygularını ertelemiyorsun. Yaşamak istediğin her şeyi “Hemen, şimdi!” yaşamak istiyorsun. Yaşamı ıskalamamak gerektiğini çok iyi biliyorsun.

Seni seviyorum, zira benmerkezci değilsin. Yalnızca kendini düşünmüyorsun. Aşkın iki karakter yaşanması gerektiğinin farkındasın. Attığın her adımı, içine beni de katarak atıyorsun

Seni seviyorum, zira senden çok şey biliyorum. Bana, yaşamıma apayrı tatlar getirdin. Hiç öğrenmediğim şeylerden haberim oldu. Ve sen de benden çok şey bildin. Birbirimizin ufkunu genişlettik, yenilendik .

Seni seviyorum, zira yaşamını bir şeylere sahip olmak adına tüketmiyorsun. ”Elimdeki bana yeter” diyebilme faziletine sahipsin. Gözün aç değil , kanaat etmeyi biliyorsun.

Seni seviyorum, zira azamet yapmak , hava atmak , büyüklük taslamak gibi mizaçlara sahip değilsin. Kendini olduğundan değişik göstermiyosun. Hatta bazen seni yanlış kavrarlar diye kendinde var olanı dahi gizliyorsun.

Seni seviyorum, zira güven sınan şeyin var olduğuna dair tüm umutlarımı kaybetmişken , bu duyguya ne kadar gereksinimim oldığunu kavradım sayende. Bana verdiğin güvenle şimdi dimdik duruyorum kalleşliklerin karşısında.

Seni seviyorum, zira kıskanıyorsun beni. Öyle tadında , öyle kararına çekemiyorsun ki bu çok güzelime gidiyor. Ne fazlaya kaçarak sıkıyosun beni , ne de hiç çekememeyerek aldırışsız görünüyorsun.

Seni seviyorum, zira seninle geleceğe dair tasarılar yapabiliyorum. Bugünü yaşarken , yarını da unutmadan amaçlar koyabiliyorum önüme. Erişmek istediğim her yerde , her niyette de seni görüyorum. Zira benimle beraber yürüyorsun.

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ