Ramazan bayramı ile ilgili anlamlı sözler

Ramazan bayramı ile ilgili anlamlı sözler
ramazan bayramı mesajları, en güzel bayram mesajları, ramazan bayramı ne zaman, ramazan bayramı ile ilgili sözler
11 Ayın sultanı Ramazan ayının bitmesine birkaç gün kala hemen ardından biz müslümanların iki dini bayramından biri olan Ramazan bayramını kutlucaz.
Bayramlar sevinçtir, berekettir… Küskünlerin barıştığı özlemlerin giderildiği dini bayramlarımız bizler için büyük önem taşır. Ramazan bayramı hicri takvim de Ramazan ayının bitmesi ile birlikte kutlanan dunu bir bayramdır. 3 gün süren Ramazan bayramı 2018 yılın da 15 Haziran Cuma gününe denk geliyor. 14 Haziran Perşembe günü ise arafe günü olacak.
Bu sene bayram hafta sonuna denk geldiği için özellikle çalışanların büyük merakla beklediği 10 günlük bir tatil fırsatı olmayacak. Melekler mekanı olarak şimdiden tüm üyelerimizin, ziyaretçilerimiz ve islam aleminin mübarek Ramazan bayramını canı gönülden kutlar, hayırlara vesile olmasını dileriz.
Bayram da eş, dost ve sevdikleriniz için en güzel ve en anlamlı bayram mesajlarını sizler için paylaşıyoruz. Şunu eklemek isteriz ki eğer yakın da bulunan kişilere ziyaret imkanınız varsa en güzeli sevdiklerinizi bizzat ziyaret ederek onların bayramını bu şekil de kutlamaktır. Fakat farklı nedenler ile birbirine uzak iller de yada ülkeler de bulunan kişiler için onlara hayırlı bayramlar mesajlarını yollayarak unutulmadıklarını onlara hissettirebilirsiniz.

bayram-mesajlari-jpg.83609

-Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.
-Ramazan Bayramı’nızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!
-Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.
Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

ramazan-bayrami-mesajlari-jpg.83610

– Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.
* Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.
* Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.
* Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

ramazan-bayrami-sozleri-jpg.83611

Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.
Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.
Dualarım sizinle, bir dahaki ramazan bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile ramazan bayramınız hayırlı olsun.
Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

ramazan-bayrami-jpg.83612
 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ