Ramazan bayramı ile alakalı anlamlı laflar

Ramazan bayramı ile alakalı anlamlı laflar

Ramazan bayramı ile alakalı anlamlı laflar

ramazan bayramı iletileri, en hoş bayram iletileri, ramazan bayramı ne zaman, ramazan bayramı ile alakalı laflar

11 Ayın sultanı Ramazan ayının bitmesine birkaç gün kala hemen ardından biz müslümanların iki dini bayramından biri olan Ramazan bayramını kutlucaz.

Bayramlar keyiftir, yarardır… Kırgınların barıştığı özlemlerin giderildiği dini bayramlarımız bizler için büyük ehemmiyet taşır. Ramazan bayramı hicri takvim de Ramazan ayının bitmesi ile beraber kutlanan dunu bir bayramdır. 3 gün süren Ramazan bayramı 2018 senenin de 15 Haziran Cuma gününe denk geliyor. 14 Haziran Perşembe günü ise arafe günü olacak.

Bu yıl bayram hafta sonuna denk geldiği için özellikle çalışanların büyük merakla beklediği 10 günlük bir tatil fırsatı olmayacak. Melekler mekanı olarak şimdiden tüm abonelerimizin, ziyaretçilerimiz ve islam aleminin kutlu Ramazan bayramını canı gönülden kutlar, hayırlara vesile olmasını dileriz.

Bayram da eş, arkadaş ve hoşlandıklarınız için en hoş ve en anlamlı bayram iletilerini sizler için paylaşıyoruz. Şunu ilave etmek isteriz ki şayet yakın da bulunan bireylere ziyaret ihtimaliniz varsa en hoşu beğendiklerinizi bizzat ziyaret ederek onların bayramını bu biçim de kutlamaktır. Fakat değişik nedenler ile birbirine uzak şehirler de yada ülkeler de bulunan şahıslar için onlara hayırlı bayramlar iletilerini göndererek unutulmadıklarına onları sezdirebilirsiniz.

bayram-mesajlari-jpg.83609

-Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve arkadaşlığımızı en sıcak biçimde sezeceğimiz kutlu Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

-Ramazan Bayramı’nızın da böyle bir keyifle gelmesi ve tüm ailenizi keyfe boğup konutunuza verim getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

-Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, vicdanınız neşelensin. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve beğendiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve faydalı Ramazan Bayramları dileğiyle.

ramazan-bayrami-mesajlari-jpg.83610

– Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a ebedî hamdolsunsun! Ramazan Bayramı faydasıyla, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

* Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek beklentisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını beklenti ederim.

* Arkadaşlığı, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Üzüntümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve arkadaşlığımızı en sıcak biçimde sezeceğimiz kutlu Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

* Sema kapılarının sarih olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri absürtünüz beklentisiyle hayırlı bayramlar.

ramazan-bayrami-sozleri-jpg.83611

Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek beklentisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını beklenti ederim.

Arkadaşlığı, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Üzüntümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve arkadaşlığımızı en sıcak biçimde sezeceğimiz kutlu Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Dualarım sizinle, bir dahaki ramazan bayramında hoş hatıralara imza atmak dileği ile ramazan bayramınız hayırlı olsun.

Hayat yaşamayı, sadakat anımsamayı, arkadaşlık paylaşmayı, özel günler ise anımsamayı öğrenenler için vardır. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

ramazan-bayrami-jpg.83612
 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ