Ramazan Bayramı İçin Anlamlı ve Hoş Laflar

Ramazan Bayramı İçin Anlamlı ve Hoş Laflar
ramazan bayramı ne zaman bayram iletileri en hoş bayram iletileri, whatsapp bayram iletileri ile alakalı bilgileri sizler için bu mevzumuz da paylaşıyoruz.

11 Ayın sultanı olan Ramazan ayı geldi geliyor derken artık bu kutlu ayı uğurlamamıza kısa bir vakit kaldı. Müslümanların iki dini bayramından biri olan Ramazan bayramı şeker bayramı oruç ayının bitmesinden itibaren kutlanacak. Ramazan bayramı üç gün sürecek olup tarihi ile alakalı merak edilen sualler bizlere gelmeye başladı.

2019 senesinin Ramazan bayramı tarihi bu yıl 4 Haziran Salı günü itibari ile başlayıp 6 Haziran Perşembe günü sona erecek.

RAMAZAN NE DEMEKTİR?

Bu yıl tatilciler yaşadı diyebiliriz zira bütün 9 gün tatil yapacak olan kamu ve fotoğrafı daire çalışanları soluğu tatil beldelerinde yada memleketlerinde akraba ziyaretlerinde alacaklar.

RAMAZAN BAYRAMINA ŞEKER BAYRAMI DEMEK DOĞRU MU?

Ramazan bayramın da eş arkadaş ve hoşlandıklarınız için en hoş ve anlamlı bayram iletileri arıyorsanız sizler için bayram iletilerini bir araya getirdik. Siz de bu anlamlı bayram iletileri ile beğendiklerini yad ederek onları mutlu edebilirsiniz.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, vicdanınız neşelensin. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve hoşlandıklarımızdan ayırmasın! Hayırlı ve yararlı Ramazan Bayramları dileğiyle.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a ebedî hamdolsunsun! Ramazan Bayramı faydasıyla, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Coşku ve özlemle beklenen mukaddes Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin. Kutlu bayram halkımıza sıhhat, huzur, mutluluk, bolluk ve fayda getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

bayram-sozleri-jpg.85378 Ramazan Bayramı İçin Anlamlı ve Güzel Sözler Melekler Mekanı Forum

Kutlu Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı beceriksiz etmeyin…

Kutlu Ramazan Bayramı tüm halkımıza mübarek olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, yararlı bayramlar kısmet etsin.

Bayramlar o kadar sihirlidir ki, gelişi tam bir sene beklenir ve gidişindekikeder de ancak böyle bir ikinci büyü ümidiyle hafifler; tasa iken keyif olur, üzüntü iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir keyifle gelmesi ve tüm ailenizi keyfe boğup konutunuza fayda getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Dargınların barıştığı, hoşlananların toplandığı, rahmet ve şefkat dolu günlerin en bedellilerinden olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, vicdanınız neşelensin. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Bugün keyif günü, efkârları bir yana vazgeçip mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve hoşlandıklarımızdan ayırmasın! Hayırlı ve yararlı Ramazan Bayramları dileğiyle.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız mübarek olsun!

ramazan-bayrami-mesajlari-jpg.85379 Ramazan Bayramı İçin Anlamlı ve Güzel Sözler Melekler Mekanı Forum

Allah’u Teala bu kutlu Ramazan Bayramınızı hayırlı işlerinizin başlangıcı olarak kabul etsin. Ramazan Bayramınız hayırlı ve kutlu olsun.

En Hoş Bayramların En Hoş Anlıları Yalnızca Bugün değil Hergün Size hoş bir Anı olsun! Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun!

Kutlu Ramazan Bayramını hoşlandıklarınızla birlikte sıhhatli ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Ramazan Bayramı”nın halkımızın diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, sulh ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah”a ebedî hamdolsunsun! Ramazan Bayramı faydasıyla, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Mululuk, Huzur, Hayırlarla Dolu Bugünden Daha Hoş yarınlar Diliyorum Kutlu Ramazan Bayramınızı Mübarekyorum.

Kutlu Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı beceriksiz etmeyin…

Keyif Ve Huzur Dolu Bir umutla Geldi Ramazan Bayramı, Bu Hoş Ayın Kutlu Bayramı Bizlere Mutluluk, Huzur, Hoşluklar Kısmet Etsin, Bütün müslümanlara Hayırlı Ramazan Bayramı Diliyorum.

Ramazan Bayramınız mübarek, vicdanınız umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz kısmetli, yuvanız yararlı olsun…

İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun.

Kutlu ramazan Bayramı Sana ve Ailene Bol Mutluluk Bol Huzur Ve Refah bir Hayat Getirsin, Bu Bayramın Hoşluğunu ve Faydaini Evine Getirsin Kalbine İman Soluğuna efor versin. Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun..

ramazan-bayrami-jpg.85380 Ramazan Bayramı İçin Anlamlı ve Güzel Sözler Melekler Mekanı Forum

En hoş Anıları beraber paylaşmak dileği ile en hoş anıları bu bayramda tazelemek dileği ile kutlu Ramazan bayramınızı kutlarız.

Bizi yaratan ALLAH a şükürler Olsun, Bütün müslümanlara Hayırlı Olsun, Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.

Kalplerde Sevgi Olsun Gözlerimiz ışık Dolsun Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Konutunuza Gül Kokusu Essin, Kalplerinize ALLAH iyilik versin, Bu bayramdada Elerimiz herzamanki gibi Mutlulukla Birleşsin. Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.

Iyd-i Sa”id-i fıtrınızı can u gönülden tebrik eder, nice nice senelere hoşlandıklarınızla beraber sağlık, afiyet, saadet, selamet ve devletle erişmenizi nice nice Ramazanlara, mutlu bayramlara ulaşmanızı beklenti ve niyaz ederim.

Bayramların En hoşu ve Hayırlısını Diliyorum Size Ramazan Bayaramınız Kutlu Olsun.

Ehemmiyetli olan anımsamaktır. Kutlu Ramazan Bayramı nızı hoşlandıklarınızla birlikte sıhhatli ve huzur içinde geçirmenizi dileriz.

Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun! Dargınların barıştığı, hoşlananların biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en bedellilerinden olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Mutluluğunuz Türkiye enflasyonu kadar yüksek, yeisiniz memur ücreti kadar düşük, geleceğiniz Demirel”in keli kadar parlak olsun. mutllu bayramlar

Elinden kuran dilinden islam kalbinden iman vicdanından sevgi gönlünden acıma bedeninden sıhhat beceriksiz olmasın tam duaların kabül bayramınmız kutlu olsun.

Kutlu Ramazan Bayramı tüm İslam Alemine olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, yararlı bayramlar kısmet etsin. Ramazan Bayramınızın da böyle bir keyifle gelmesi ve tüm ailenizi keyfe boğup konutunuza fayda getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Sevgi lafa dolarsa dua olur, dua Allah”a erişirse nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur”a dönüşüp Rabbimize erişmesi dileği ile Bayramın Mübarek Olsun

BU MEVZULAR DA ALAKANIZI ÇEKEBİLİR

RAMAZAN BAYRAMI FOTOĞRAFLARI
RAMAZAN BAYRAMI NASIL KILINIR
RAMAZAN BAYRAMI İÇİN FOTOĞRAFLI KUTLAMA LAFLARI

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ