Kankam için en hoş doğum günü iletileri

Kankam için en hoş doğum günü iletileri
kankam için doğum günü lafları, dosta doğum günü iletileri, kankaya doğum günü iletileri, en hoş doğum günü lafları ile alakalı lafları bu mevzumuz da bulabilirsiniz.

Uzun bir müddet evvel gençler arasın da yakın dostlara söylenmesi ile başlayan bir kanka sözü artık yaşamımızın bırakılmaz lafları arasın da yer almıştır. Arkadaşlık en hoş duygulardan biridir. Hele hele günümüz de asıl arkadaş bulmak samanlıkta iğne aramak kadar güç bir vakadır. O surattan gerçekten arkadaş olduğunu bildiğiniz şahısları elinizden geldiğince kaybetmemeye çalışarak onların kıymetini öğrenmenizi nasihat ederim.

Gençlerin dostlarına bir seslenme ve hitap biçimi olan kanka sözcüğü özellikle kendisine yakın bulduğu ve kardeş gibi gördüğü şahıslara söylenen kelimedir.

Kankanızın doğum günü için ona en hoş laflardan oluşan “kankam için doğum günü lafları” ile alakalı iletileri sizler için paylaşıyoruz. Siz de sevdiğiniz iletileri kankanıza yollayarak ona ne kadar değer kattığınızı ve beğendiğinizi bu tümcelerle ifade edebilirsiniz.

arkadasa-dogum-gunu-mesaji-jpg.83320 Kankam için en güzel doğum günü mesajları Melekler Mekanı Forum arkadasa-dogum-gunu-mesaji-jpg.83320 Kankam için en güzel doğum günü mesajları Melekler Mekanı Forum

Doğum günün mübarek olsun bitanecik kankam. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu seneler.

Doğum günün mübarek olsun bitanecik kankam, hep böyle hoş melekler doğsun.

Her yeni günün bir evvelkinden daha hoş, heveslerine uygun ve mutluluk getirmesini dilerim. Nice hoş doğum günlerine bitanecik kankam.

Baharda gelinciklerin en hoş başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yaşında da hoşlukların seninle olması dileklerimle. Doğum günün mübarek olsun bitanecik kankam.

Senelerin sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. İyi ki doğdun biricik kankam.

kankam-icin-guzel-sozler-jpg.83321 Kankam için en güzel doğum günü mesajları Melekler Mekanı Forum kankam-icin-guzel-sozler-jpg.83321 Kankam için en güzel doğum günü mesajları Melekler Mekanı Forum

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu senelere, iyi ki doğdun bitanecik kankam. Doğum günün mübarek olsun.

Yeni yaşın sıhhat, zafer ve mutluluk dolu olsun. Doğum günün mübarek olsun canım kankam.

Çok hasılatlı, neşeli, sevgi dolu, galibiyetli bir sene olması dileğiyle. Doğum günün mübarek olsun canım kankam.

Bırak düşünmeyi, vazgeç yeisi, at içinden tam makûs duyguları. Bugün senin doğum günün üfle hadi mumları. Doğum günün mübarek olsun canım kankam.

Özel günlerde özel insanlar andırılır hoş armağanlar özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan biricik kankam iyi ki doğdun.

Belki yanında değilim ama öğren ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. İyi ki doğdun biricik kankam.

Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır sözcüklere sığmayan, insanlar vardır ki asla unutulmayan. İşte sende onlardansın. Doğum günün mübarek olsun canım kankam.

Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, zaferin merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım suratın hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Doğum günün mübarek olsun bitanecik kankam!

kankaya-mesaj-jpg.83322 Kankam için en güzel doğum günü mesajları Melekler Mekanı Forum kankaya-mesaj-jpg.83322 Kankam için en güzel doğum günü mesajları Melekler Mekanı Forum

Doğum günün mübarek olsun, tüm mutlu yarınlar seninle doğsun. Nice mutlu yıllara bitanecik kankam.

Aşkta, parada, sıhhatte her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun biricik kankam. Nice mutlu yaşlara.

Yeni yaşında ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi doğdun canım kankam, nice mutlu senelere.

Yaşamınca hoş seneler, mutlu yarınlar, arkadaşça arkadaşlıklar hep senin olsun. Doğum günün mübarek olsun bitanecik kankam.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar duru, yağmur kadar saf ve pak bir ömür dileğiyle. Doğum günün mübarek olsun canım kankam.
Yaşamda en hoş seneler seri geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir evvelki gününden daha hoş ve seni mutlu edecek biçimde olmasını dilerim. Nice senelere bitanecik kankam.
Yaşa, Beğen, Gül… Bunlar beceriksiz olmasın hayatında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en hoşu seninle olsun canım kankam. Nice mutlu, keyifli ve hayat dolu yaşlara.

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ