Halaya en hoş doğum günü iletileri

Halaya en hoş doğum günü iletileri

Halaya en hoş doğum günü iletileri

halam için doğum günü iletileri, halaya doğum günü lafları, en hoş doğum günü iletileri, anlamlı doğum günü iletileri ile alakalı bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Babanın kız kardeşi olan halalar için en hoş doğum günü iletilerini kapsayan mevzumuz ile sizlerleyiz. Herkesin doğum günü çok özel bir gündür. Böylesi özel bir günde doğum günü olan şahıs anımsanmak aranmak, kendine değer katıldığını görmek ve sezmek ister. Siz de halanızın doğum günün de belki yanın da olacaksınız belkide olamıyacaksınız ama her biçim de anlamlı doğum günü iletileri ile onu bu özel günün de çok mutlu olacağı iletiler gönderebilirsiniz.

Sizler için “halaya doğum günü iletileri” ile alakalı en hoş lafları paylaşıyoruz. Beğendiğiniz iletileri sms, whatsapp ve öbür sosyal paylaşım ağları üzerinden halanız ile paylaşabilirsiniz.

halaya-dogum-gunu-mesaji-jpg.83338

Hep beraber nice yıllara bitanecik halam. Doğum günün mübarek olsun.

Nice yaşlarını beraber geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün mübarek olsun bitanecik halam.

Bu senenin sonunda geriye baktığında umarım şahane bir seneydi dersin. Nice mutlu senelere canım halam.

Yeni yaşında melekler büyüsünü göstersin ve tam keyif ve mutluluklar sana gelsin. İyi ki doğdun biricik halam.

Yaşamta en hoş seneler tez geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir evvelki gününden daha hoş ve seni mutlu edecek biçimde olmasını dilerim. Nice senelere canım halam.

Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır sözcüklere sığmayan, insanlar vardır ki asla unutulmayan. İşte sende onlardansın. Doğum günün mübarek olsun canım halam.

Düşlerin en hoşunu görürken Allahın sana yolladığı meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en suçsuz anında dahi sana kimse hasar tüberkülozasın. İyi ki doğdun biricik halam.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep vicdanına dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün mübarek olsun biricik halam.

Hoşlukların yaşamını dolduracağı bir sene dileğiyle. Doğum günün mübarek olsun canım halam.

Hoşlanmayı beğenilmeyi hak eden vicdanınla yaşama güzel geldin. Doğum günün mübarek olsun biricik halam.

İçindeki dünya huzurla dolsun, yarınların bugünlerinden daha hoş olsun. Doğum günün mübarek olsun biricik halam.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu senelere, iyi ki doğdun biricik halam. Doğum günün mübarek olsun.

Senelerin sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. İyi ki doğdun canım halam.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün mübarek olsun biricik halam. Nice mutlu senelere.

Dünyada bir hayli insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm hoşluklara layık biri var! O da şu anda bu iletiyi okuyor. Nice mutlu senelere canım halam.

Yeni yaşının sana keyif ve mutluluk getirmesi dileğiyle, doğum günün mübarek olsun canım halam.

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün mübarek olsun biricik halam.

Hatırlar mısın doğduğun günü? Sen ağlarken çevresindeki herkes gülüyordu. Öyle bir yaşam yaşa ki, can verdiğinde herkes ağlasın, sen neşeyle tebessüm. İyi ki doğdun, nice mutlu senelere canım halam.

Çok hasılatlı, sevinçli, sevgi dolu, zaferli bir sene olması dileğiyle. Doğum günün mübarek olsun biricik halam.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir evvelki günden daha hoş, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek biçimde olmasını dilerim. Nice mutlu senelere canım halam.

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ