Günaydın Mesajları

  • 21 Kasım 2018
  • Günaydın Mesajları için yorumlar kapalı
  • 391 kez görüntülendi.
Günaydın Mesajları

Artık günümüzde mobil cihazların kullanımı çoğalması ile birlikte genel olarak günaydın kelimesi yüz yüze kullanılmayacak kadar azaldı. Şimdilerde günaydın kelimesi ne yazıkki sevgili yani flört eden insanların diline dolanmış durumda. Hemen aşağıda birbirinden anlamlı, güzel ve etkileyici günaydın mesajları yer almaktadır.

Günaydın Mesajları

Günaydın sevgilim, tatlı uykundan uyandın mı? Benden ayrı bu sabah güllere boyandın mı…

Günlerimin biricik aydın ışığı bugün gün senin için doğuyor kalbimden günaydın bebeğim.

Güneşin ilk ışıkları yatak odanı aydınlattığında, sevincini değer verdiğin biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç ben orada olacağım sevgilim. Günaydınlar Hayatım.

Gözlerini araladığında odanda ve hayallerinde hep ben olayım. Günaydın aşk bahçem.

Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.

Gözümü açtığım her günü anlamlı kılan sevgilim, uyan artık, gözlerini kapatmayı seni öpeceğim ana sakla. Günaydın aşkım.

Bir ömrü beraber geçirmek istediğim kadın, günaydın. Sen canımın en büyük parçası, ruhumun kraliçesisin. Doğum günün kutlu olsun benim bir tanecik sevgilim. Günümün seninle yan yan aydınlanacağı günü iple çekiyorum.

Aşkından gözümün kör olduğu kadın, günaydın. Senelerce bir anlam aradım hayatıma ve sonunda buldum. Seninle tamamlandı hayatımdaki tüm boşluklar, seninle anlam buldu diğer boş tarafım. Seni çok seviyorum canım sevgilim.

Dilerim ki hakkında her şey hayırlı olsun. Kötülük senden kilometrelerce uzakta olsun. Dünyada hiç kimse senin kadar sevilmiyor, bunu bil sevgilim. Günaydınlar…

Canım sevgilim, çiçeğim, günaydın… Senin günün aydın olsun ki ben de mutlu ve neşeli olayım. Senin yüzün gülsün ki benim de yüzüm gülsün canım sevgilim. Kalbimin tek sahibi… Seninle birlikte güzel bu dünya, sen yokken dönmüyor sanki…

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki sabahları benimle uyanman dileğiyle. Sen’li Ben’li sabahlara sevgilim, günaydın seni seviyorum.

Günaydın AŞK şuurum❤ Mutlu bulutların güzel yağmurusun Sen.. Cansuyum, dinlenmiş nefesim.🌸 Pembe rengim, saf benliğine aşığım Papatyam🌼 Mutlu bir gün olsun ışıldayan çiğ tanem🕊

Kalbimin ücra köşelerine, sevincini kırmızı AŞK kurdelalarıyla tutturmus ve eşsiz mutluluk için, çözülemez kördüğümlü fiyonglarla Sevdayı göğsüme bağlamış Güzel Sevdiğim, Gunaydın. Içimde kızıl bir çocuk sevinci, belimde, beni kendine doğru çeken narin bir elsin..🏵 Gecelere sor, ne görürsen gör beni.. Dostun, Aşkın,sonsuz hayat arkadaşın..Bana olan sevginden, hiç ödün verme sakınnnn❤

Bir sabah gülüm bir sabah, gözlerini açtığında yeni güne, beni bulacaksın karşında. Seni gecenin karanlığından, sabahın ilk ışıklarına kadar izlediğimi anlayacaksın. Yüzünde anlamsız bir gülümseme belirecek ve bana sımsıkı sarılacaksın. Günaydın sevgilim seni çok özledim.

Gökkuşağının renklerinin kalbine dolduğu bir sabah ile günaydın de hayata. Kuşlara bak ve onları selamla, otobüste sıkılacağına manzaranın tadını çıkar, egzozlara takılmadan kokla çiçekleri. İşte bu güzel detayları yaşayarak geçir sabahını…

Günaydın sevgilim, kim bilir daha kaç kere ayrı yerlerde uyanacağız birbirimize. Ne zaman sarılacağım sana doya doya? İnan bilmiyorum, o günü bekliyorum yalnızca. Evvelce camdan dışarı dalıp gidenler olurdu, absürt gelirdi bana. Şimdi aramızda onlarca kilometre mesafe olmasına karşın camdan dışarı bakıyorum, olur da köşeden dönersin yine bana güzel güzel gülüp, sarılırsın diye… İnan çok özlüyorum, günler geçmiyor. Sanki saniyeler, dakikalar boğazıma dizilmiş, geçmek bilmiyor. Hüznümü gizlemeye çalışıyorum yine de, yanımda olmasan da aklındayım biliyorum. Birini herşeyiyle seviyorsan istemsiz güveniyorsun zaten… Kendimi bile bile uçurumdan atıyorum belki fakat kim bilir belki düşerken bir dala tutunurum. Akşam oldu şehrinde sevgilim, kim bilir daha kaç kere ayrı uyuyacağız birbirimizden. Sabrediyorum sevgilim, bekliyorum.O gemi gelecek,o gemi gelmeli. Bekleyenin var…

En Güzel Günaydın Mesajları

Bugünki konumuz günaydın mesajları, evet değerli misafirlerimiz bugün sizlere birbirinden anlamlı ve etkileyici günaydın mesajları sayfamızda bulunmaktadır. Hemen inceleyebilirsiniz;

Günün aydın olsun, bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar.

Gözlerin, Bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin, günaydın.

Sevdiğinden günaydın mesajı almayan dostlarım bir araya gelsek, dünyanın etrafını 2 kez dönecek halay kurarız, günaydınlar.

Kalbindeki huzur gün boyunca bu günün aydınlığı gibi olsun. Günaydın dostum iyi ki varsın.

Arkadaşlar telefonunuza “sıcak bir günaydın mesajı” bırakıyorum, yudum yudum için, iyi gelir, ihtiyacı olan varsa da alsın…

İyilikten, Güzellikten, Mutluluktan Yana Nasibiniz bol, Gününüz aydın olsun… Günaydın, Mutlu Haftalar…

Günaydın arkadaşım, yeni bir haftanın ilk gününde işlerinde kolaylık, huzurlu ve sağlıklı bir hafta geçirmeni diliyorum, kolay gelsin…

Rabbim bizleri gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi günümüzü de hayırlı kılsın inşallah. Hayırlı Sabahlar.

Allah’ın rahmeti ve bereketi her daim üzerinize olsun, evinizden huzur, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Hayırlı Sabahlar Cümleten.

Günaydın… Güzel bir gün diliyorum. Gün sadece güzelliğiyle kalmaz umarım, sonraki daha da güzel günlerin de başlangıcı olur…

Günaydın demek isterdim ancak gün karanlık 🙂 Sabaha bulut çökmüş olsa da, kalbinizin ışığı gözlerinize vursun ve baktığınız her yer size aydın olsun. Mutlu Sabahlar.

Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabah, bir günaydın duymaktı aslında tek istediğim. Şimdi sana duyamadığımı yazıyorum sevgili, Günaydın dünyanın en güzel gerçeği.

Rüyamda yine benimleydin, sarılmıştın boynuma, sıcacık tenini hissettim sanki uyandığımda, senin aşkın bu kadar derin ve özel sevgilim. O yüzden yine yeni güne aşkla başladım sevgilim. Haydi, sen de kalk, bak yepyeni bir gün var önümüzde aşkımızı yaşayacağımız. Yepyeni anılar ekleyeceğimiz ve birbirimizi daha çok seveceğimiz. Günaydın benim aşk tanrıçam, kalbime taht kuran en özel insan.

Senin güzelliğin parlayan güneşin ışığından bile fazla sevgilim, ama sen sadece benimsin benim güneşimsin sabahlarıma doğan beni aşkınla hayata bağlayan en özelimsin. Günaydın nur yüzlü sevdiğim.

Günaydın sevgilim ne güzel bir gün değil mi? Çok güzel geçen bir gecenin sabahında, senin kollarında uyanıyorum.Uyanıyorum ama bakıyorum, hala uyuyorsun.Yavaşça dokunuyorum beni sımsıkı saran kollarına.Yüzünü, boynunu öpüyorum ufak ufak, kıyamıyorum uyanma diye.Geri kapatıyorum gözlerimi içim huzurdan patlicak sanki öyle hoş ki. Yok diyorum bu gerçek olamaz.O, ben, biz, bu yatak, bu yastık, bu oda ne bilim.Gerçek mi şimdi bu diye düşünyorum.Bakıyorum, gerçek.Biraz daha sarılıyorum sonra.Sanki ne kadar çok sarılırsam o kadar uzun sürer gibi geliyor.

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Günümün aydınlığı sıcak dolu günaydınlar.

Günaydın mah cemalinin gülüşüyle günümü aydınlatan sevgilim.

Ömrümün en güzel yanı günaydın.

Rüyalarımın tatlı yanı, sabahlarımın gülü günaydın.

Alev bakışlım, hayatımın anlamı günaydın.

Günümün üstüne senin adını yazdım sevgilim. Günaydın.

Güzeller güzeli, tatlılar tatlısını canım sevgili. Günaydın.

Menekşeler ile gönlüme dolan sevgilim. Bu sabah da gülüver bahtıma. Günaydın sevgilim.

Seninle gülüyorum he daim canım sevgilim. Günaydın…

Günüme gül cemalinle başlamak için kocaman bir günaydın sevgilim.

Sabahın en güzel gülü gözlerinle uyanıyor canım sevgilim. Günaydın.

Yepyeni bir güne senin merhaba demek çok güzel sevgilim. Uykucu gözlerini arık aç ki günüm aydınlansın. Günaydın aşkım.

Günaydın dediğinde kalbim neşe ile, gözlerim hayalinle dolmakta canım sevgilim.

Yastığa düşen bu baş, senin hayalinle uyanıyor her sabah. Rüyalarımın en güzel gül bahçelerini sunuyorum sana sevgilim. Günaydın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ