Görümcem için anlamlı doğum günü iletileri

  • 13 Mayıs 2019
  • Görümcem için anlamlı doğum günü iletileri için yorumlar kapalı
  • 211 kez görüntülendi.
Görümcem için anlamlı doğum günü iletileri

Görümcem için anlamlı doğum günü iletileri

görümceye doğumgünü iletileri, görümcem için doğum günü lafları, en hoş doğum günü iletileri, görümceye anlamlı doğum günü iletileri ile alakalı mevzumuzu sizler için paylaşıyoruz.

Bayanların eşlerinin kız kardeşleri gelinin bildiğiniz üzere görümceleridir. Cemiyetimiz de her ne kadar gelin görümce çatışmalarını çok fazla duysak da birbiri ile kız kardeş gibi çok iyi uyuşan ve her zaman birbirine yardım olan gelin görümcelerin olduğunu da öğreniyoruz.

Görümcenizin doğum günü için anlamlı doğum günü iletileri arıyorsanız sizlere en hoş “görümceye doğum günü iletileri” ile alakalı lafları paylaşıyoruz. Siz de hoşlandığınız iletiyi görümceniz ile paylaşarak onu ne kadar hoşlanıp değer kattığınızı bu hoş ve anlamlı laflarla ifade edebilirsiniz.

gorumcem-icin-dogumgunu-mesaji-jpg.83341

Sen benim için yalnızca bugün değil her gün değişik ve özelsin. Doğum günün mübarek olsun. İyi ki varsın canım görümcem.

Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun canım görümcem. Doğum günün mübarek olsun.

Doğum günün mübarek olsun, yarının bugününden daha mutlu olsun. Nice mutlu senelere canım görümcem.

Yeni bir seneye başlarken, mumları üflerken, dilek meblağken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun biricik görümcem.

Dedim, diyorum ve ebedîye dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın bitanecik görümcem. Mutlu seneler.

Bir sene daha bitti, ama sakın üzülme zaman seri geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir hoşluğu var. Doğum günün mübarek olsun canım görümcem.

Doğum günün mübarek olsun, mutluluğun bir ömür süresince sürsün. Nice mutlu senelere canım görümcem.

Bırak düşünmeyi, vazgeç yeisi, at içinden tam makûs duyguları. Bugün senin doğum günün üfle hadi mumları. Doğum günün mübarek olsun canım görümcem.

Yeni yaşını tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılaman dileklerimle. İyi ki doğdun canım görümcem.

Yeni yaşında hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi ki doğdun canım görümcem.

Bilmem hiç palavra dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim armağanım olsun sana. İyi ki doğdun bitanecik görümcem, nice mutlu senelere.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir evvelki günden daha hoş, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek biçimde olmasını dilerim. Nice mutlu senelere bitanecik görümcem.

Her doğum günün de bir adım daha ihtiyarlıyor olsak da, bu günü hayata inat çocukça yaşayalım beraber. Doğum günün mübarek olsun biricik görümcem.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor baki mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün mübarek olsun bitanecik görümcem.

Yeni yaşın sıhhat, zafer ve mutluluk dolu olsun. Doğum günün mübarek olsun bitanecik görümcem.

Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niçin. Doğum gününde ileti yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün mübarek olsun bitanecik görümcem.

Nice yaşlara, doğum günün mübarek ve mutlu olsun bitanecik görümcem. İyi ki doğdun.

Bugün umutların daha hoş olmalı, yaşamı daha çok beğenmelisin, zira sen bugün doğdun. Doğum günün mübarek olsun canım görümcem.

Doğum günün mübarek olsun bitanecik görümcem. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu seneler.

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ