Facebook ve instagram için hayırlı iftarlar sözleri

  • 24 Şubat 2019
  • Facebook ve instagram için hayırlı iftarlar sözleri için yorumlar kapalı
  • 39 kez görüntülendi.
Facebook ve instagram için hayırlı iftarlar sözleri
facebook hayırlı iftarlar sözleri, instagram iftar sözleri, resimli iftar sözleri, facebook hayırlı iftarlar mesajları, en güzel iftar mesajları, anlamlı iftar sözleri ile ilgili bilgileri bu konumuz da sizler için paylaşıyoruz.
İslamın beş şartından biri olan”oruç tutmak” Ramazan ayının gelmesi ile birlikte büyük bir heyecan ile karşılandı. Buluğ çağına gelen her müslümana farz kılınan oruç, herhangi bir sağlık problemi yaşamayan ve oruç tutmasına bir engeli olmayan tüm müslümanlara farz olan bir islamın şartıdır.
Ramazan ayı geldiği zaman birlik beraberlik duygusu daha çok ortaya çıkar. Müslümanlar arasın da dayanışma, yardımlaşma iyilik ve hasenatlar bu ayda daha çok faziletlidir.
Sahurunu yapan ve oruç tutacak olan kişiler niyetlerini ettikten sonra artık oruçlu olarak güne başlarlar. Akşam namazı saatine kadar sürecek oruç hali, akşam ezanının okuması ile birlikte iftar ile son bulur.
Oruçlu kişiler iftarı büyük bir sabırsızlıkla beklerler,. İftar için hazırlıklar yapılır, eş dost ve akrabalar çağrılır ve herkes iftarın açılmasını bekler.
İftar zamanını sevdiklerinizle birlikte sosyal paylaşım ağlarında da paylaşmanız için sizlere birbirinden güzel ve anlamlı “hayırlı iftarlar sözleri” ile ilgili bilgileri bu konumuz da paylaşıyoruz.
Ayrıca facebook, instagram, whatsapp ve diğer sosyal ağlarda da bu güzel iftar mesajlarını paylaşabilirsiniz.

hayirli-iftarlar-sozleri-jpg.83466

Yağmur Taneleri kadar bereketli Zemzem Suyu Kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza. Hayırlı iftarlar.
Kalplerimiz 1 Oldu Bu Ay Birlikte Hareket ediyoruz bu Ay Birlikte yemek yiyoruz birlikte hayat suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız hayırlı iftarlar.
Az Ama Zengin Sofralarından Daha Güzel Ve Nefis Tadlar Sizlerle Olsun iftarınız güzel Olsun.
Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı iftarlar.
11 Ayın Sultanı Evinize Huzur Sofranıza Bereket Kalbinize iman versin Hayırlı iftarlar.
Güzel Ayın Güzel insanları Sofralarınızdan bereket Kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin iftarınızı ALLAH kabul etsin.

iftar-mesajlari-jpg.83467

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum.
Tuttuğunuz Oruç Kıldığınız Namaz iftar Sofranıza Bereketi Getirsin Hayırlı iftarlar oLsun.
Güzel Anılar paylaştıkça Ve Aynı Sofrada Oldukça Daha Güzel Olur Bu Güzel Ayda Anılar Kalıcı Sofranız Halil ibrahim Bereketinde Olsun Hayırlı iftarlar.
Ramazan Ayının Güzelliği Kalplerinizde Gökyüzündeki Yağmurun Bereketi Evinizde Sofralarınızda Olsun Hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum.
Oruçla iman dolan bedenlerimizin iftarla güçlenmesini dilerim Hayırlı iftarlar.
Sahurdaki Bereket iftardaki Sofranıza iftar Sofranızdaki Bereket Sahur Sofranıza yansısın Hayırlı ramazanlar.
Yanınızda Olmasakta birlikte oruç açamasakta gönüllerimiz bir duygularımız aynı amacımız belli Şükrediyoru ALLAH a Hayırlı iftarlar diliyoruz bu mesajı okuyanlara.
Ramazan Ayının Güzelliği Kalplerinizde Gökyüzündeki Yağmurun Bereketi Evinizde Sofralarınızda Olsun Hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum.
Oruçla iman dolan bedenlerimizin iftarla güçlenmesini diLerim Hayırlı iftarlar.

iftar-sozleri-jpg.83468

Sahurdaki Bereket iftardaki Sofranıza iftar Sofranızdaki Bereket Sahur Sofranıza yansısın Hayırlı ramazanlar.
Bugünlerin değeri bilinmeli, ramazanda dualar edilmeli, insanoğlu şükretmeyi bilmeli, Ramazan deyip Geçmemeli! Hayırlı iftarlar.
Dualarımda Ağlarım YARADANIM, Sen ne eylersen güzel eylersin ilahım, içime iman derdime derman ol ALLAH’ım, Hayırlı iftarlar.
Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi, iman gücüdür ayakata tutan bizi, Ramazandır Bereket Saçan Dualarımıza Işık Tutan, hayırlı iftarlar..
Gülün kokusu sarsın bedenini, ALLAH korkusu titretsin her bir hücreni, Dualarla birleşsin Semaya açılan ellerin, Hayırlı iftarlar .

resimli-hayirli-iftarlar-sozleri-jpg.83469

Bir lokma ekmegin tadı Hayatınızda olsun, içtiğiniz su gibi kabriniz temiz Olsun, Tuttuğunuz Oruç günahlarınızdan arındırsın, Hayırlı iftarlar.
Bir’e Beş versin Yüce YARADAN bu mübarek ayda, sofranız bereketli olsun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, Hayırlı Ramazanlar.
Sofralar kuruldu, dualar okundu, YARADANA şükürler olsun, bizi Ramazan’la buluşturdu, Hayırlı iftarlar.
Ezan sesleri yankılansın kulaklarımızda, imanımız kuvvetlenir inşallah bu ayda, günahlar uzak olsun temiz ruhlarımızdan, Hoş geldin Ramazan.
Gözlerimizdeki Nur hiç bitmesin, Aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda YARADAN huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgelemsin, Hayırlı iftarlar.
Nefesim bitene kadar dua etmeye razıyım, her duamda bir umut var her umudumda bitmeyen dualar var, bu Ayın hürmetiüzerine dualarım sizinler, hayırlı Ramazanlar.
Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizinde gündüzünüzünde, huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle hayırlı ramazanlar.
Kalplerimiz bir oldu bu ay birlikte hareket ediyoruz, bu ay birlikte yemek yiyoruz, birlikte hayat suyunu içiyoruz. Bu ay bizim ayımız, hayırlı iftarlar.
İftar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun Cenab-ı Haktan daimi olmasını dilerim. İftarınızı Allah kabul etsin.
Manası: Allah’ım! Senin için oruç tuttum, Senin için rızkınla orucumu açtım. Ancak Sana tevekkül ettim. Seni hamdinle tesbih ederim. Allah’ım Benden kabul buyur. Çünkü Sen işiten ve bilensin.

resimli-iftar-mesajlari-jpg.83470

Allah’ım, senin rızan için oruç tuttum, sana inandım, sana güvendim, senin rızkınla orucumu açıyorum.
Ramazan-ı Şerifin yarınki günü orucuna da niyet ettim. Benim geçmiş ve gelecek günahlarımı yarlığa (bağışla)
Yâ Rab! Ancak sana kulluk ederiz. Yâ Rab! Bütün ibadetlerimizde ancak senden yardım isteriz. Bütün hayırlı işlerimizde senin lütfunu bekleriz. Lûtfeyle, bize yardımını esirgeme Yâ Rabbi! Mübarek Ramazanda mağfiretine eren, kullarının içine bizleri de girmek nasib eyle Yâ Rabbi!.
Mübarek ramazan ayi kalbine önce bulut olsun yağmak için, sonra yağmur olsun ilahi sevgiyi yeşertmek için. Hayırlı iftarlar dilerim.
Güzeldir sözler doğru olduğu sürece, güzeldir hayat nefes aldığımız sürece ve güzeldir ramazan dostlarla paylaşıldıkça, hayırlı iftarlar.
Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda ameIini güçIendirmek ve manevi huzuru yakaIamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur doIu iftarlar dilerim.
Her şey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece her şeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, hayırlı iftarlar dilerim.
Gün batar usul usul, Kararır Gece, Yeniden doğar herşey, ” Her şey bitti ” dediğin bir anda Mübârek Ramazan Ayının Gönlünde Huzur kokulu bir Gül kök salmasına vesile olması temennilerimle, Huzur Dolu iftarlar diliyorum.
Mübarek Ramazan Ayı Kalbini O’nun yoluna koymayı Ellerini daim O’nun dergahina acmaya vesile olsun.
Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı iftarlar.
Mübarek Ramazan Ayı ” O vermek istemeseydi ISTEMEK vermezdi ” gerçeği doğrultusunda Ruhunda olusan hayır Dua isteginin kabulune vesile olsun.
Güzelliktir yaşamak, sevmektir yaşamak, inanmaktır yaşanmak ve huzurdur bir arada bu güzel ayda nefes almak, hayırlı İftarlar.
Okyanusların Derinligindeki sessizlik gibi huzur dolsun bedenin, Gözlerindeki her yaş dua olsun, aldığın nefes iman olsun sana, Bu Ramazanda Dualar su Olsun Hak Yolunda.

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ