Facebook ve instagram için hayırlı iftarlar lafları

  • 13 Mayıs 2019
  • Facebook ve instagram için hayırlı iftarlar lafları için yorumlar kapalı
  • 5 kez görüntülendi.
Facebook ve instagram için hayırlı iftarlar lafları

Facebook ve instagram için hayırlı iftarlar lafları

facebook hayırlı iftarlar lafları, instagram iftar lafları, fotoğraflı iftar lafları, facebook hayırlı iftarlar iletileri, en hoş iftar iletileri, anlamlı iftar lafları ile alakalı bilgileri bu mevzumuz da sizler için paylaşıyoruz.

İslamın beş koşulundan biri olan”oruç yakalamak” Ramazan ayının gelmesi ile beraber büyük bir coşku ile karşılandı. Buluğ çağına gelen her müslümana farz kılınan oruç, rastgele bir sıhhat problemi yaşamayan ve oruç yakalamasına bir maniyi olmayan tüm müslümanlara farz olan bir islamın koşuludur.

Ramazan ayı geldiği zaman birlik beraberlik duygusu daha çok ortaya çıkar. Müslümanlar arasın da dayanışma, destekleşme iyilik ve hasenatlar bu ayda daha çok erdemlidir.

Sahurunu yapan ve oruç yakalayacak olan şahıslar hedeflerini ettikten sonra artık oruçlu olarak güne başlarlar. Akşam namazı saatine kadar sürecek oruç hali, akşam ezanının okuması ile beraber iftar ile son bulur.

Oruçlu şahıslar iftarı büyük bir sabırsızlıkla beklerler,. İftar için hazırlıklar yapılır, eş arkadaş ve akrabalar çağrılır ve herkes iftarın açılmasını bekler.

İftar zamanını hoşlandıklarınızla beraber sosyal paylaşım ağlarında da paylaşmanız için sizlere birbirinden hoş ve anlamlı “hayırlı iftarlar lafları” ile alakalı bilgileri bu mevzumuz da paylaşıyoruz.

Ayrıca facebook, instagram, whatsapp ve öteki sosyal ağlarda da bu hoş iftar iletilerini paylaşabilirsiniz.

hayirli-iftarlar-sozleri-jpg.83466

Yağmur Taneleri kadar verimli Zemzem Suyu Kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza. Hayırlı iftarlar.

Kalplerimiz 1 Oldu Bu Ay Birlikte Hareket ediyoruz bu Ay Birlikte yemek yiyoruz beraber yaşam suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız hayırlı iftarlar.

Az Ama Zengin Sofralarından Daha Hoş Ve Nefis Tadlar Sizlerle Olsun iftarınız hoş Olsun.

Minik bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı iftarlar.
11 Ayın Sultanı Konutunuza Huzur Sofranıza Fayda Kalbinize iman versin Hayırlı iftarlar.

Hoş Ayın Hoş insanları Sofralarınızdan fayda Kalplerinizden iman ışığı asla azalmasın iftarınızı ALLAH kabul etsin.

iftar-mesajlari-jpg.83467

Hoş ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar verimi noksan olmasın iyi iftarlar diliyorum.

Yakaladığınız Oruç Kıldığınız Namaz iftar Sofranıza Faydai Getirsin Hayırlı iftarlar oLsun.

Hoş Hatıralar paylaştıkça Ve Aynı Sofrada Oldukça Daha Hoş Olur Bu Hoş Ayda Hatıralar Kalıcı Sofranız Halil ibrahim Faydainde Olsun Hayırlı iftarlar.

Ramazan Ayının Hoşluğu Kalplerinizde Semandaki Yağmurun Faydai Konutunuzda Sofralarınızda Olsun Hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum.

Oruçla iman dolan vücutlarımızın iftarla kuvvetlenmesini dilerim Hayırlı iftarlar.

Sahurdaki Fayda iftardaki Sofranıza iftar Sofranızdaki Fayda Sahur Sofranıza yansısın Hayırlı ramazanlar.

Yanınızda Olmasakta beraber oruç açamasakta gönüllerimiz bir duygularımız aynı emelimiz muhakkak Şükrediyoru ALLAH a Hayırlı iftarlar diliyoruz bu iletiyi okuyanlara.

Ramazan Ayının Hoşluğu Kalplerinizde Semandaki Yağmurun Faydai Konutunuzda Sofralarınızda Olsun Hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum.

Oruçla iman dolan vücutlarımızın iftarla kuvvetlenmesini diLerim Hayırlı iftarlar.

iftar-sozleri-jpg.83468

Sahurdaki Fayda iftardaki Sofranıza iftar Sofranızdaki Fayda Sahur Sofranıza yansısın Hayırlı ramazanlar.

Bugünlerin bedeli öğrenilmeli, ramazanda dualar edilmeli, insanoğlu şükretmeyi öğrenmeli, Ramazan deyip Geçmemeli! Hayırlı iftarlar.

Dualarımda Ağlarım YARADANIM, Sen ne eylersen hoş eylersin ilahım, içime iman tasama takat ol ALLAH’ım, Hayırlı iftarlar.

Irmak gibi sade olmalı yaşam, göl suyu gibi tatlıdır yaşamın tasayı çilesi, iman eforudur ayakata yakalayan bizi, Ramazandır Fayda Saçan Dualarımıza Işık Yakalayan, hayırlı iftarlar..

Gülşöhret kokusu sarsın vücudunu, ALLAH fobisi titretsin her bir hücreni, Dualarla birleşsin Semaya açılan ellerin, Hayırlı iftarlar .

resimli-hayirli-iftarlar-sozleri-jpg.83469

Bir lokma ekmegin tadı Yaşamınızda olsun, içtiğiniz su gibi mezarınız pak Olsun, Yakaladığınız Oruç günahlarınızdan temizletsin, Hayırlı iftarlar.

Bir’e Beş versin Yüce TANRI bu kutlu ayda, sofranız verimli olsun içinizde dualar ve umutlar noksan olmasın, Hayırlı Ramazanlar.

Sofralar heyetti, dualar okundu, YARADANA hamdolsunsun, bizi Ramazan’la buluşturdu, Hayırlı iftarlar.

Ezan sesleri yankılansın kulaklarımızda, imanımız güçlenir allahın izniyle bu ayda, günahlar uzak olsun pak ruhlarımızdan, Güzel geldin Ramazan.

Gözlerimizdeki Nur hiç bitmesin, Aldığımız her soluk dua ile bitsin, bu ramazanda TANRI huzur kısmet etsin, her iftar yararını bizden esirgelemsin, Hayırlı iftarlar.

Soluğum bitene kadar dua etmeye razıyım, her duamda bir umut var her umudumda bitmeyen dualar var, bu Ayın hürmetiüzerine dualarım sizinler, hayırlı Ramazanlar.

Gecelerin gündüzle arkadaş olduğu bu kutlu ayda, gecenizinde gündüzünüzünde, huzur dolu ve verimli olması dileğiyle hayırlı ramazanlar.

Kalplerimiz bir oldu bu ay beraber hareket ediyoruz, bu ay beraber yemek yiyoruz, beraber yaşam suyunu içiyoruz. Bu ay bizim ayımız, hayırlı iftarlar.

İftar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan faydanın bolluğun Cenab-ı Haktan daimi olmasını dilerim. İftarınızı Allah kabul etsin.

Manası: Allah’ım! Senin için oruç yakaladım, Senin için rızkınla orucumu açtım. Ancak Sana tevekkül ettim. Seni hamdinle tesbih ederim. Allah’ım Benden kabul emret. Zira Sen duyan ve öğrenensin.

resimli-iftar-mesajlari-jpg.83470

Allah’ım, senin rızan için oruç yakaladım, sana inandım, sana güvendim, senin rızkınla orucumu açıyorum.
Ramazan-ı Şerifin yarınki günü orucuna da amaç ettim. Benim geçmiş ve gelecek günahlarımı yarlığa bağışla
Yâ Rab! Ancak sana kulluk ederiz. Yâ Rab! Bütün imanlarımızda ancak senden destek isteriz. Bütün hayırlı işlerimizde senin lütfunu bekleriz. Lûtfeyle, bize takviyesini esirgeme Yâ Rabbi! Kutlu Ramazanda mağfiretine eren, kullarının içine bizleri de girmek nasib eyle Yâ Rabbi!.

Kutlu ramazan ayi kalbine evvel bulut olsun yağmak için, sonra yağmur olsun ilahi sevgiyi yeşertmek için. Hayırlı iftarlar dilerim.

Hoştur laflar doğru olduğu sürece, hoştur yaşam soluk aldığımız sürece ve hoştur ramazan arkadaşlarla paylaşıldıkça, hayırlı iftarlar.

Yaşam bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda ameIini güçIendirmek ve manevi huzuru yakaIamak kadar hoş bir duygu yoktur yaşamda, nice ramazanlarda huzur doIu iftarlar dilerim.

Her şey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece her şeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, hayırlı iftarlar dilerim.

Gün batar usul usul, Kararır Gece, Yine doğar herşey, ” Her şey bitti ” dediğin bir anda Mübârek Ramazan Ayının Gönlünde Huzur kokulu bir Gül kök salmasına vesile olması beklentilerimle, Huzur Dolu iftarlar diliyorum.

Kutlu Ramazan Ayı Kalbini O’nun yoluna koymayı Ellerini daim O’nun dergahina acmaya vesile olsun.

Minik bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı iftarlar.

Kutlu Ramazan Ayı ” O vermek istemeseydi ISTEMEK vermezdi ” aslı güzergahında Ruhunda olusan hayır Dua isteginin kabulune vesile olsun.
Hoşluktur yaşamak, beğenmektir yaşamak, inanmaktır yaşanmak ve huzurdur bir arada bu hoş ayda soluk almak, hayırlı İftarlar.

Ummanların Derinligindeki suskunluk gibi huzur dolsun vücudun, Gözlerindeki her yaş dua olsun, aldığın soluk iman olsun sana, Bu Ramazanda Dualar su Olsun Hak Yolunda.

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ