Eşiniz/Sevgiliniz İçin Süper Doğum Günü Kutlama İletileri

  • 12 Mayıs 2019
  • Eşiniz/Sevgiliniz İçin Süper Doğum Günü Kutlama İletileri için yorumlar kapalı
  • 1 kez görüntülendi.
Eşiniz/Sevgiliniz İçin Süper Doğum Günü Kutlama İletileri

Eşiniz/Sevgiliniz İçin Süper Doğum Günü Kutlama İletileri

eşinize doğum günü lafları
sevgilinize doğum günü kutlama iletileri
doğum günü kutlama iletileri

Sevgili melekler, eşinizin ya da sevgilinizin doğum gününü kutlamak için en hoş ve en özel lafları, iletileri arıyorsanız, doğru yerdesiniz. İşte anlamlı ve derin anlamlı doğum günü iletileri karşınızda..

Bütün Hayallerin, Bütün Umutlarınla Birlik olsun, Dileklerin, Duaların kabul olsun, Doğum günün Mübarek Olsun Sevgilim..

Dünyada essiz bir hoşluk varsa o da kalbindedir. Yaşaminin bundan sonrası kalbinin hoşluğu gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Sesim hoş olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu surattandır ki böyle kısa bir ileti sürüklüyorum. Mutlu seneler Sevgilim iyiki doğdun..

Bugün seni tanıyan ve bu mükemmel insanı beğenen herkes için çok ehemmiyetli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en harikuladesinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Hatıralara kıymet biçemem, fakat bunlara bir parça hoş hatıra daha ilave edebilirim. Mutlu seneler aşkım.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni hoşlanmayı seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Yaşamımda sen olduğun için çok kısmetliyim.

Yaşamımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyiki Doğdun Sevgilim

Sana sezdiklerimi anlatabilmem için kelimeler eksik. Sen benim aşkımsın, mutlu seneler!

Sen benim günışığımsın. Doğum Günün Mübarek Olsun Aşkım

Seni bu dünyadaki hiç bir şey ile değişemem. Seni çok seviyorum.

Seni hoşlandığım gibi büyük olasılıkla başkasından hoşlanamam. Sen benim yaşamımsın ve sensiz bir yaşam düşünemiyorum bile.Doğum Günün Mübarek Olsun Sevgilim

Sen dünyadaki en iyi erkek dostsun. Seni bulduğum için çok mutluyum. Senden daha bedelli birini bulacağımı varsaymıyorum. Seni seviyorum.Doğum Günün Mübarek Olsun Aşkım

Sen ömrümde olmadığına inandığım bedellere Tesadüftüğümsün.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Mübarek Olsun Sevgilim.

Sen yaşama ne verirsen yaşam sana daha harikuladesini verirmiş.. Ben yaşama ne verdim öğrenmiyorum ama bana ummadığım kadar bedelli olan seni verdi. İyiki doğdun iyiki benimlesin Herşeyimm Seni çok seviyorum.. BİTANEM

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en hoşunu yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim suratın hep güler, keyfini hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün mübarek olsun!Aşkım!!

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar güç, sensizlik vefat kadar acı, sen soluk kadar ehemmiyetli, canım kadar kıymetlisin, iyi ki doğdun birtanem.

Canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın seni ölümünü beğeniyorum şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde usumda senle inş bundan sonraki doğum günlerini birlikte geçiririz

Sesim hoş olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu surattandır ki böyle kısa bir ileti sürüklüyorum. Mutlu seneler Aşkım..

Yaşanacak hoşluklar gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi pak olsun, pak umutların seni huzurla doldursun, Doğum günün Mübarek Olsun Canım

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ