En İçten Özlem Sözleri, Özlem Mesajları

  • 07 Aralık 2018
  • En İçten Özlem Sözleri, Özlem Mesajları için yorumlar kapalı
  • 296 kez görüntülendi.
En İçten Özlem Sözleri, Özlem Mesajları

Günümüzün en anlamlı ve etkileyici özlem sözlerini bir araya getirerek muhteşem bir yazı hazırladık. Değerli ziyaretçilerimiz sizlerde sevgiliye özlem çekiyorsanız veya anne-babaya özlem çekiyorsanız kesinlikle sayfamızda bulunan özlem mesajlarımızı incelemelisiniz.

Özlem Sözleri ve Özlem Mesajları

Gel artık. Özlem iyice arsızlaştı. Duygular haddini aştı.

Hayale dua, nasibe çaba, özlemime ise sadece sen gerek.

Özlemek sevginin en büyük kanıtıdır. Demem o ki seni özledim.

Sesimi kısan şarkılar var. Ömrümü azaltan özlemin bir de!

Uzaklıklar uzak olmaktan utanırdı bilse özlemimi. O kadar özledim.

Ne kadar özlediğimi bilsen, koşar gelirdin. Uzakları yakın ederdi isteğin.

Özlemek diyorum. Seni görmeden önce böylesine sıkmazdı ruhumu.

Uzaklıklar uzak olmaktan utanırdı bilse özlemimi. O kadar özledim.

Hırçınlığımı mazur gör. Daha önce böylesine özlemedim ben kimseyi.

Özlemek diyor onlar, senin gitmeni ben yarım kalmak diye tanımlarken.

Özlemek sadece 3 hece ama kocaman bir hiçlik hissine neden oluyor.

Zaman kolay geçiyor da. Özlemin olduğunda ben zor zamanlardan geçiyorum.

Gündüzleri bir şekilde geçiriyor insan ama geceleri özlemle baş etmek o kadar da kolay olmuyor.

Herkesten farklıydın. Etrafımdaki herkes hiç kimsem olurken, sen yine özlemim oldun.

Öldüm özleminden, gecelerce uyuyamadım. Senin hiç birinden haberin olmadı… Senin benden hiç haberin olmadı…

Özlemek en çok sana duyulan bir aşkın yanına yakışıyordu. Bu yüzden de sevdiğim kadar özlüyorum seni.

Esen rüzgârlar yine kokunu getirdi, uzak diyarlardan burnuma, bilirsin beni yine canım burnumda.

Bir yerden kokun çalınıyor burnuma. Bir otobüs durağında ya da bir okul koridorunda. Tüm hücrelerim en küçük ayrıntısına kadar özlemin siniyor.

Özledim demek isteyip de diyememek. Boğazımda düğümlenen yutkunmalar. Sen senin nasıl özlendiğini hiçbir zaman anlamayacaksın.

Ben zaman geçtikçe özlemin de azalır zannetmiştim. Oysa bu duygu giderek bedenimi daha çok ele geçiriyor.

Sen yanımda yokken şehri boşaltıyorlar sanki. Senin yanımda olmadığın bütün zamanları da seni özlemekle geçiriyorum.

Özlemin benimleyken kanadı kırık bir kuşa benziyorum. Kanadım var ama uçamıyorum…

Sarılmak böylesine güze bir eylemken, kendini bu kadar özletiyor olman sana da saçma gelmiyor mu?

Ne kadar sitemim varsa sana hepsi özlemimden. Gel özlem aştı haddini her zamankinden.

Ünlülerin Özlem Mesajları, En Güzel Özlem Sözleri, Resimli Özlem Mesajları

Özlemek bu dünyaya göre çok ağır bir duygu. Dünyada cehennemi yaşatmadan, kendini özletmeden gel.

Allah büyük sevgilim. Gün gelir biter mesafeler. Özlemin içimi yakmaktan vazgeçer de içimi ısıtır belki.

Gittiğin günden beri mevsim hep kış bana. Hep bir sabah ayazı içim. Özlemekten bile yorulur mu insan. Yorulduğum kadar özledim.

Yorgundum. Özlem öylesine sarmıştı ki ruhumu başka hiçbir duyguya yer kalmamıştı. Bedenim ezildi özleminin altında sen bir kere gelmedin.

Bazen olur olmadık bir yerde geliyorsun aklıma. En sesli kahkahamda mesela. Gülümsemelerim yarım kalıyor. Bir sessizlik çöküyor üstüme. Özlemek çok ağır geliyor.

Şayet bir yerlerde bir anda aklına gelirsem özlemim düşsün kalbine. Olduğun ortamda sessizliğe bürün. Özlemin ne demek olduğunu sen de iliklerine kadar hisset.

Bunca zamandır varlığını bilmediğim bir insanın özlemi vardı içimde. Şimdi varlığını bildiğim ama yanımda hissedemediğim insanın özlemi sarıyor beni.

Dünyanın gördüğüm yerden ibaret sanmayı gözlerini gördükten sonra bıraktım. Şimdi ise gözlerini tekrar görebilmek için saniye hesabı yapıyorum. Özlemin en ağır geldiği saatlerdeyim.

Özlemle baş edebilsem daha güzel olacak her şey. Özlemin bu kadar aklımı başımdan almasa, sürüklemese beni karanlıklara daha iyi bir insan olacağım, belki de daha fazla güleceğim. Özleminle baş etmeyi bir öğrenebilirsem çözülecek düğüm ve sen özlediğim zamanlarda gelmediğin her gün için kendinden geçeceksin.

Böyle değildim ben önceleri. Çok gülümserdim mesela. Fazlasıyla neşeliydim. Sonra özlemek diye bir duygu bela oldu başıma. O günden sonra eski hallerimi hep özledim.

En Anlamlı Sevgiliye Özlem Mesajları Resimli

Sevgiliye Özlem Mesajları

Özlem öyle bir duygudur ki, her an her dakika onu düşünür onu anarsınız. Bir şeyler ile uğraş içinde olsanız dahi özlem her an aklınızdadır. İşte günümüzün en anlamlı özlem mesajları ve sevgiliye özlem mesajları sayfamızda bulunmaktadır.

Seninle el ele gezmek sana sarılıp yıldızları seyretmek göz göze ağlayıp gülmek yaşamak istediğim son anlar oldu.

Özlediğim ne sensin ne de bir başkası. Özlediğim gerçekten hissetmeden bana “seni seviyorum” demeyecek biri.

Gelecekse beklenen beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen özlemek güzeldir. Sevecekse sevilen: İşte o her şeye bedeldir.

Gözlerim baharı görmez oldu tenim güneşi duymaz oldu içimdeki tek özlem sevgin gözlerimdeki yaş dinmez oldu.

Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin bir tanem.

Kaybetme korkusu ta içimdeyken, bekle diyorsun, döneceğim bir gün. Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen her gün.

Şimdi daha iyi anlıyorum ki nefes almak değilmiş yaşamak, ateşlerde yanmak gibi bir şey severken bile sensiz olmak…

Aşkına tutulup gözyaşı döken sensizliğin acısını yıllarca çeken, her an aşkından boynunu büken o benim gönlümdür işte gönlüm.

Hey sen!.. Sen,seni özleyenden habersizce özlemle özlenmektesin… Sen var ya sen, özlediklerimin içinde en güzel, en büyük özlemimsin…

Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde ne de sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde seni arayıp da bulamamaktır.

Seni hatırlarım güz yağmurlarında hoyrat türkümsün, yankılanan dağlarda birden yokluğun gelir aklıma seni sensiz yaşarım dökülen yapraklarda…

O gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi zaman yanımdasın, kimi zaman rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma…

Bir anımsın okuyup da bitiremediğim, bir özlemsin, yalvarıp da hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyip de elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiçim.

Bir bulut gibidir benim kalbim, başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır ve bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır… Şimdi dokun saçlarına mutlaka ıslaktır…

Eğer canın sıkılıyorsa gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahı düşün inan sabahı bekleyen tek sen olmayacaksın.

Merhaba özlenmesi en güzel insan; özümde özlediğim, gözümde tüten, gülünce beni güldüren yüz, duyduğumda en mutlu olduğum ses… Seni çok özledim…

Bu gece gözlerinde ayın doğmasını bekle, yıldızlara dokunmaya çalış, dokunamadığın için üzülme onları seyretmekle yetin… Benim seni özlemekle yetindiğim gibi…

Gündüzün rengine benzemez gecenin rengi, üşütür ayaz korkutur karanlık, bir gariplik bir hüzün var içimde, ya bu şehirde ben fazlayım ya da yanımda biri eksik.

Akşamın matem rengine büründüğü saatte, gökyüzündeki kandiller tek tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık. Özlemeyi özledim. Özlemeye değer ne kaldıysa.

Şimdi saat sensizliğin ertesi, yıldız doğmuş gökyüzü ay aydın, avutulmuş çocuklar çoktan uyudu. Bir ben kaldım tenhasında gecenin, bir avutulmamış ben.

Ilık bir rüzgâr esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen her yere dedi aklıma sen geldin çünkü özlenen sendin.

Kaybetme korkusu taa içimdeyken, bekle diyorsun, döneceğim bir gün. Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen her gün.

Uzakta olman hiçbir şeyi değiştirmez güneş de benden uzakta, ay da ama hiçbir günüm güneşsiz hiçbir gecem aysız geçmiyor. Tıpkı yüreğimin sensiz olmadığı gibi.

Bu akşam yine sensizlik düştü içime, bu aksam gözlerin doğdu yüreğime, çekilmez oldu hasretin bedenime, ağladım anılara sessizce bu akşam ölmek istedim yine habersizce…

Sen hiç ölümün gölgesinde ölümü yaşadın mı, bir garibin elinden tutup da ölüme rest çektin mi, sen cilalı parlak yerlerde gezerken ben parçalanmış vücudumla hapishane köşelerinde güneşin doğuşunu bekliyordum…

Sıkıntı çekecek kadar gücüm, acı çekecek kadar sabrım kalmasa da seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır… Hani dağlarda dört mevsim erimeyen kar olur ya; yokluğunda yüreğimden eksilmeyensin sevdiğim…

Bir karanlık geliyor yokluğunun ardından. Ne zaman güneş batsa bu son gecem diyorum. Vazgeç yalan dünyanın köhne saltanatından. Yetişir bunca keder bunca elem diyorum. Bu ne bitmez ayrılık, bu ne bitmez özlem diyorum.

Sevdimse verdiğin yürekle sevdim, sen açtın bu ufku karşımda, sonsuz yürüdüm bir yolun sonuna geldim yıkık, üzgün ve paramparça sensiz… 

Bu akşam yine sensizlik düştü içime, bu aksam gözlerin doğdu yüreğime, çekilmez oldu hasretin bedenime, ağladım anılara sebepsizce bu akşam ölmek istedim yine habersizce.

Bütün kadehlerimi hep sana adıyorum, hep senin için bu bir bir boşalan şişeler… Umutsuzluğum, sarhoşluğum senin eserin, senin yüzünden bu delicesine içmeler…

Giderim ben umutsuzca yelkensiz gemi misali hasretin vurur beni vefasız bir hançer gibi sanma ki korkarım ben ölümden. Acı ayrılıktan korkarım sensizlik ne demektir bilemezsin ki ayrılıktan acı ölümden gerçek.

Zaman geçmezdi inan sana kavuşmanın umudu olmasaydı, can dayanmazdı inan eğer hasret dolu mektuplar olmasaydı, her gece dua ettim tanrıya duysun diye, sana verdiğim sözü tutmaya ömrüm yetsin diye, ölüm gelip almadan önce sana dönmek boynumun borcu, boşuna çekilmedi bunca acı, dayan ne olur biraz daha dayan, bu yalnız gecen akşamları sana unutturmak boynumun borcu.

En Güzel Özlem Sözleri, Resimli Özlem Mesajları

Gel Diyemezsin, Sadece “Beklersin”

Dilimi tuttum da, yüreğim durmadı be mübarek. Özlüyorum işte…

Keşke şu anda senden bir mesaj gelse sadece tek kelime yazsa “Özledim”

Gel be gel işte, Küfrüm tövbeme karışsın, aklım fikrime. Öyle bir gel ki bana nefes nefese. Cemal Süreye

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ