En İçten Elveda Mesajları, Elveda Şiirleri

  • 19 Kasım 2018
  • En İçten Elveda Mesajları, Elveda Şiirleri için yorumlar kapalı
  • 187 kez görüntülendi.
En İçten Elveda Mesajları, Elveda Şiirleri

İç bitmeyen aşkınız bitti ve artık o efsane elveda mesajları ile sosyal medya üzerinden göndermelere mi geldi sıra.. Sizler için sayfamızda birbirinden anlamlı ve güzel en içten söylenmiş elveda mesajlarını derledik.

En içten söylenmiş elveda sözleri, elveda şiirleri ve hoşçakal mesajları aşağıda yer almaktadır. Hemen sizlerde bu etkileyici elveda mesajlarını Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

En İçten Elveda Mesajları

Düşlerime sarmıştım seni sen istesen de unutamazsın beni elveda.

Ezdin kalbimi tek lafınla elveda oldu bu aşkın sonuda.

Uzun ömrümüz varken bu hayatta yaşamayı haram kıldın bana, dualarım yine de hep yanında olsun bu son elveda.

Bunca yılın ardından kırık bir kalple seni hala çok severek senden sonsuza kadar ayrılmayı seçiyorum. Elveda.

Ölümü tattırmak istiyorsan bana elveda demen yeter sensizlik zaten ölüm olacak son lafın elveda olacaksa bakma arkana de ve çek git!

Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım… Elveda sana.

Sana sözler yazdım sana anlattım hayatı sen hep başka dünyadaydın sadece elvedalara aldandın şimdi kendini de kanıtladın insafsız sana da elveda.

Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim. Ama şimdilik elveda aşkım…

Batık bir gemiymiş aşk limanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dileğim unutma beni. Elveda sana…

Bekleyiş bir özleyiş gönüldeki güzeli bir süsleyiş bin bir hisle sevmeli neden o çok sevene unut bekleme derler oysa seven ümitsiz olsa da bekler.

Ben ne aşklar yaşadım ne vedalar ettim, ne kızgın çöllerinde yürüdüm aşkın, senin kor dudakların vız gelir güzelim…

Yarınsız bir sözüm gelecek için değersiz bir insanım anladım bunu, senin için sadece biriymişim senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda.

Gittin de ne oldu hadi söyle… Yanımdaki özlemdin daha mı çok özlendin. Sensizlik koyar ama bensizlik sonun olacak. Benden sana elveda.

Seni bulmuşken gidiyorum şimdi seni sevmişken kaçıyorum şimdi senin için bırakıyorum bu saçma sapan hayatı elveda sevgilim elveda sana.

Gönül gamlar içinde olsa da bazen severken de söylenmeli elveda. Seni unutamayacağımı bilsem de artık senden vazgeçiyorum, hoşça kal biriciğim.

Sana sözler yazdım sana anlattım hayatı sen hep başka dünyadaydın sadece elvedalara aldandın şimdi kendini de kanıtladın insafsız sana da elveda.

Aşkın bitmiş olsa da hiç sevmesen de beni çok aldattın hoş görmesem de bir şeyler bulmuştum ben o sevginde bekliyorum bir gün dönersin diye.

Ağlayışım terk edip gidişine değil, ben; sensizken senden diye sensizliği de sevmiştim, sen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin. Elveda.

Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, sığındığın limanlar unutturamaz beni, ben senin yüreğinde en büyük fırtınayım!

Bulutlarda karmakarışık bugün baktım da gökyüzünde güneşi küstürmüşler belli damlalar buz kesmiş duygularımda karmakarışık sevdalar gibi üşüyorum üşüyorum sana ederken veda.

Ayrılık şarkıları çalıyor etrafımda sanki gördüğüm her şey ayrıldığımızın resmi nereye baksam kopmuş bir hayat nereye baksam ağlayan gözler nereye baksam elvedalar yalnızların dünyasında bir yalnızım.

Gittiğinde anılarım gelecek aklına ağlayacaksın belki pişman olacaksın belki olmayacaksın ama anılardan kurtulamayacaksın şimdi sana elveda dönme bir daha bana!

Ağlıyorsundur belki sormam sebebini gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri, elveda diyen unutur gider günleri ağlayan ise elvedayla kalır başbaşa anlatır derdini, sen bana elveda dedin gül hayata şimdi ağlayacaksın sonunda!

Araya koskoca yıllar girse de kalbim seninle bu can seninle koskoca dağlar girse de araya ben seni unutmam unutamam ki ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüstlük verdin ben seni nasıl unuturum ki sen bana bir can bir sevgi verdin…

Eksik kalan bir hayatın parçası olmuşum tamamlamak gelmiyor içimden sen yokken tamamlayamıyorum hayatımı eksik bir hayatı yaşıyorum elveda dediğin günden beri hep ağlıyorum hayatı yarım ve sensiz eksik yaşıyorum.

Zaman değil geçen ömürmüş anlamadık, tükendik bizde yıllar gibi yaralandık, bana bıraktığın yüzümdeki bu çizgiler alıp götürdüğün ömrümün baharları, suçumuz neydi bizim feryadım Tanrı’ya sana son sözüm gülüm elveda.

Artık günlerim günlerden uzun gecelerim gecelerden yalnız seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileyi gördüm hayatın her cilvesine alıştım yalnız senin yokluğuna alışamadım şimdi anlıyorum acıdan hasretten gözyaşından başka hiç bir şey vermemişsin bana yıkılan hayallerime yok olan geçmişime kaybolan geleceğime ağladım ağladım çocuklar gibi ağladım…

En Manalı Sevgiliye Elveda Mesajları

Her gençin ergenlik dönemlerinde hiç bitmeyecek sandığı aşkları olmuştur muhakkak.. Veya yetişkinler içinde birbirinden manalı sevgiliye elveda mesajları sayfamızda yer almaktadır. Hemen incelemek ister misiniz?

Tamam Dedim Artık hayata Gidiyorum öLüm Kumarına Bıraktım hayatı Sana Mutlu oL Elveda.

Ben hayata Elveda Demek için gelmişim Ölüme Merhaba Diyerek gideceğim.

Uzun ömrümüz varken bu hayatta yaşamayı haram kıldın bana dualarım yinede hep yanında olsun bu son elveda.

Sana Sözlerim Sana Elveda Deme bana Seni Sevdim Bu Dünyada ne Olur Bırakma Elveda Deme Bana.

Uykusuz kaldığım geceleri ağladığım saatleri kalbimi çıkarıp atmak istediğim günleri yazdım anılarıma Şimdi ise gidiyorum elveda.

Acı Çeken Kalbime tek Sözün yeter öLüm Gibi Gidişime Elveda Dersen Giderim Gel Dersen herzaman peşindeyim.

Seni Bulmuşken Gidiyorum Şimdi Seni Sevmişken Kaçıyorum Şimdi Senin için Bırakıyorum bu Saçma Sapan hayatı Elveda SevgiLim Elveda Sana.

Elveda Sevgilim Elveda Sana Göçüp Gidiyorum hayatından Bıraktım Güzel Yaşanmamış ANıları Sana Gidiyorum Boş Bir Karanlığa.

1 Düş Gibi Başladı Mutluluklar Yaşandı Şimdi terk ediyorum yalan dünyayı bana Yaşattığın yalan Mutlulukları Bırakıyorum Sana Elveda..

Severken Ayrıldı Ellerimiz Ağlayarak Küstü Gözlerimiz Hayata, Şimdi Nedensiz Çıkmazlardayız Sebepsiz Elvedalar Yaşıyoruz Hayatımızda..

Ben Seni Ağlayan kalbimle Sevmişken Sana Herzaman Ağlasada Yüreğim Gözlerim Gülmüşken Sen Acımadan Elveda Dedin Bana Ben bunu Hak etmedim Ama Sanada Elveda.

Sadece hayatın Acı bir Piyonuyum, Dert Keder Hüzünler Bende Saklı, Seni Bulmuşken Mutluluğu yakalamışken Şimdi Ellerimiz Ayrı Elveda Zamanı.

Değişmeyen bir şey var oda ölüm nasıl yalanlar bir gün biterse hayata öyle biticek ve ölüm gelecek işte tek gerçek ve asıl gerçek hayata elveda demek için erkenmi bilmiyorum ama ölüme merhaba demek için koşuyorum.

Rastlantı değil aslında bunlar hepsi yazılmış bir senaryo hayatımızda ya tutar bu hayat fiLmi Yada Kopar Bir Anda Şuan Olduğu Gibi Koptu hayatım izlenecek bir rolüm kalmadı elveda hayata elveda yalanlara.

Şimdi Daha iyi Anlıyorum ölümün Sessizliğini, Sessizlik Sarmış Zaten bedenimi Sadece Eksik Olan öLüm gerisi yalan! Elveda Diyorum Sahte renkLi hayatıma Elveda Diyorum Ve Bu hayatı yaşanmamış Sayıyorum Gidiyorum..

Şimdi gökyüzü karanlık güneş yok sanki yüzümde ne bir sıcaklık nede kalbimde bir heyecan var, artık günlerim karanlık hayatım kalbim gibi Soğuk Elveda Sözlerini Dinlemek istemiyorum Seni Seviyorum.

Sonu gelmeyen Bir Gecenin içindeyim, Sabahlar doğmuyor Günlerime Yalnızlık bastırıyor yüreğime, acı çekiyorum sözlerini anımsayıp küsüyorum hayata Elvedaların geliyor Aklıma Tutamıyorum kendimi Haykırıyorum Dünyaya.

Ayrılık şarkıları çalıyor etrafımda sanki gördüğüm herşey ayrıldığımızın resmi nereye baksam kopmuş bir hayat nereye baksam ağlayan gözler nereye baksam elvedalar yalnızların dünyasında bir yalnızım.

Kalbim Ağrıyor Artık çekemiyorum Derdi kederi yalanları, Yaşamak haram Artık gülemiyorum sevemiyorum istemiyorum, Karamsar bir dünyadayım aydınlatamıyorum başaramıyorum korkuyorum, elveda demek istiyorum gidiyorum bitiriyorum ve hayata güLüyorum!

24 Saat içinde neler yaşadık fiLm gibi neleri kazandık neleri kaybettik, aşkım derken birden nefret ettik severken birden kalplerimize küsüp gittik, Şimdi Elvedalar için sebepler çoğaldı ayrılıklar için sebeplerimiz elimizde ya sen bana elveda de yada ben Sessizce Snzsizliğe gideyim!

Bu Sözlerimi gecenin Soğuk Saatlerinde Yazıyorum Sana Cep telefonumda Adın Aşkım Olarak Kayıtlı Kalıcak, Kalbimdeki Gibi Kimse yerini değiştiremicek Sen inansanda inanmasanda bu kalp hep senin olarak kalıcak şimdi elveda diyorum gerçek dünyada görüşmek üzere seni seviyorum.

En Etkileyici Elveda Şiirleri

Yine içten söylenen elveda şiirleri ve hoşça kal şiirlerini bu sayfa altına ekledik. Hemen sizlerde en anlamlı elveda şiirini seçebilirsiniz.

Hoşça Kal – Can Yücel

Neler söylemek istedim sen giderken.
Sessiz çığlıklarım boğazımda düğümlendi,
Adım atmak istedim , koştuğumu sandım hatta.
Cümleler kurdum, anlattım sana derdimi.

Hatta yalvardım , haykırdım sandım …
Oysa sen giderken ben ardından sadece, bakakaldım.
Öylece… donakaldım.İnanamadım
Kirpiğimden süzülen damla…

Ve Ayrılığın adı ,HOŞCAKAL.
Sen gittikten sonra hoş kalırım mı sandın.
Alır mıyım bir bardak demli çayın tadını.
Perdeyi açınca içeri giren güneş, ısıtır mı sandın.

Görür müyüm sandın açan çiçeği…
Bakar mıyım sandın batan güneşe…
Dilek tutar mıyım kayan yıldıza…
Koklar mıyım sandın yağmurun kokusunu,

Sever miyim sence baharları?
Ayrılığın adı ,hoşça kal…
Ben senden sonra yaşar mıyım sandın …
Peki o zaman sende HOŞCAKAL…

Can Yücel

Elveda sevdam

Elveda sana sevdiğim,
Uzaklaştın benden işte.
Cehennem yeri şimdi yüreğim,
Gözlerine hasret, kokuna hasret bıraktın beni.Mutlu etmekti seni tek dileğim,
Mutluluğu veremedim, bu benim suçum.
Aldığım nefesi sana borçluyum,
Nefesim tükendi, ömrüm tükendi.

Bir saniye uzakken bile bana,
Kalbim titrer, gözlerimden yaşlar akardı.
Şimdi hiç yoksun, ve hiç olmayacaksın
Sen başka kollarda, ben toprağın bağrında.
Başın göğsüme değmeyecek,
Hayaller kurmayacağız.

Bana gözlerinle gülmeyecek,
Sarılıp ağlamayacağız.
Gideceksin yani, beni öldüre, öldüre
Yakıp kül ede, ede
Külümü yele savura, savura gideceksin.

Aşkın anlamı bu mu?
Gitmek mi doğru olan.
Ardından, ruhsuz bir beden bırakmak mı
Sevilmenin karşılığı.

Uçup gitti verilen sözler,
Ölümdü hani ancak bizi ayıran.
Ölüm gelmeden beni öldürmen,
Yakıştı mı aşk kokan gözlerine .

Elveda sana,
Hayatıma karanlığı mühürleyen,
Ay ışığım.
Soldurmayacağım seni solumda,
Ben solsam da, hayatın acı satırlarında
Unutmayacağım seni, sözümdü sana.
Elveda sana,
Elveda ömrümü kanatan sevdam,
Elveda…!

ELVEDA DİYEMEZSEM

Gün olur da gidersen, elveda diyemezsem
İçinden gelen bir söz olup yanına gelemezsem
Boynunun kokusu olup hayallerine sinemezsem
Seni seven bu kalbe yazıklar olsunBiliyorum, özlersin sen, özleyip de seslenmezsen
İkimizi unutup da farklı limana demirlersen
Bir bahar gecesinde rüyalarını süslemezsem
Sana, bana, ölen aşka yazıklar olsun

Çile kattın çileme, sarıldım kaleme
Sevip de dönmeyene yazıklar olsun
Arkadaş oldum eleme, sor bir bilene
Ah etmezse feleğe, yazıklar olsun

Yokluğunda çok şiir okudum, çok Mecnun gördüm
Hiçbiri ben kadar sevmedi, yaşarken öldüm
Yeri geldi ağladım, yeri geldi fırtınaya toz oldum
Bir daha sevmezsem yazıklar olsun

Tespih taneleri misali düşerken yere yaşlarım
Söverim aşkın yedi ceddine, bittiği yerden başlarım
Hiç gelmeyeceksin diyedir bu telaşlarım
Gelmezden evvel haber vermezsen, yazıklar olsun

Sana, bana, anılara, seni benden ayırana
Yalandan ağlayana yazıklar olsun

Elveda Gönül

Bıktım usandım aşklardan
kurtulayım göz yaşlarımdan
topladım tası tarağı
ediyorum son vedayı
elveda gönülYıldım sıkıldım sevdalardan
gidiyorum bilinmezlere
sorma beni gelene gidene
özlersen bak resmime
elveda gönül

Tutunamadım sıkıca bir dala
umutsuz bakıyorum yarınıma
ecel de gelse bu canıma
gözümü kırpar sam namerdim
elveda gönül

Yer edemedim bir gönülde
gelip geçiyor ömürde
yaşarım yalnız sürgünlerde
hatırlama unut civeleğide
elveda gönül.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ