En Hoş ve Etkileyici Hayırlı Cumalar Lafları tüm meleklerime gelsin

  • 12 Mayıs 2019
  • En Hoş ve Etkileyici Hayırlı Cumalar Lafları tüm meleklerime gelsin için yorumlar kapalı
  • 2 kez görüntülendi.
En Hoş ve Etkileyici Hayırlı Cumalar Lafları tüm meleklerime gelsin

En Hoş ve Etkileyici Hayırlı Cumalar Lafları tüm meleklerime gelsin

facebook hayırlı cumalar lafları, hayırlı cumalar lafları hayırlı cumalar, cuma gecesi iletileri, En hoş cuma iletileri

Günlerin en hayırlısı Cuma günü için en hoş ve anlamlı kutlama laflarla iletiler arayanlar için sizlere facebook da en çok paylaşılan Cuma laflarını sunar, herkese hayırlı cumalar dileriz.

hayirli-cumalar1-jpg.13146

İnsanlar geçmişin hasretçisi, geleceğin özlemcisi, yaşadığı anın davacısıdır… Allah bizi şikayet edenlerden değil, şükredenlerden eylesin… Hayırlı cumalar arkadaşlar…

Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin… Hoş Mevlam bizleri rahmetinden yoksun vazgeçmesin… Hayırlı Cumalar..

Allahım gönlümüzdeki boşlukları öyle hoş şeylerle doldur ki; kemiği olmayan dilim Allah sözcüğünden başka bir şey demesin… Hayırlı, Nurlu Cumala dilerim..

Ne yaprağınız kurusun ne gülünüz solsun, her yakaladığınız altın olsun. Avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun. Her an ve her gün dualarınız kabul Cumanız kutlu olsun dostlar..

Yükü sevgi, özü hürmet, eforu sulh, ziyneti müsamaha olan kutlu dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım

Allah hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa rahmetiyle öbürünü açar… Ya Rabbi bu kutlu Cuma günü saygısına bizlere hayırlı kapılar aç..Hayırlı ve nurlu cumalar

Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese kısmet olmayan mutluluk sınan o en hoş duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

Genişletmek için tıkla …

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ