En Güzel Yılbaşı Mesajları

  • 28 Aralık 2018
  • En Güzel Yılbaşı Mesajları için yorumlar kapalı
  • 416 kez görüntülendi.
En Güzel Yılbaşı Mesajları

Yılbaşı için geri sayın başladı. En anlamlı yılbaşı mesajları ile sizlerde en yakınlarınıza yılbaşı mesajları gönderebilirsiniz. Üstelik hem pratik hemde özgürlü yılbaşı mesajı seçebilme.

En Güzel Yılbaşı Mesajları

En anlamlı yılbaşı sözleri, resimli yılbaşı mesajları, etkileyici yılbaşı sözleri ve manalı yılbaşı mesajları sayfamızda yer almaktadır. Hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğiyle…

2018’e ELVEDA, 2019’e MERHABA!! Hoş geldin Yeni Yıl.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

2019 size unutamayacağınız güzel anılar yaşatsın, yeni yılınız kutlu olsun!

Nerede yaşam varsa, orada ümit vardır. Tüm ümit ve başarılar yeni yılda senin olsun!

2019 Yılının En Güzel Saatleri Sizlerle Olsun, Tek Derdiniz Mutluluk Olsun…

2019 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Mutlu yıllar…

2019 yılının dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

Dünyayı değiştirmek istersen kendine inan, dürüstlükten asla vazgeçme! Mutlu Yıllar!!

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2019 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

2019 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

2019 yılında neşeniz, sağlığınız, mutluluğuz ve huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara.

Hoş geldin yeni yıl! 2019 yılı sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yіne de sevgі dolu nіce yıllara!

Her yeni yıl bir başka güzel.. yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dilerim.

Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar.

Yeni yıl mesajları 2019, en anlamlı yılbaşı mesajları, resimli yılbaşı mesajları 2019

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2019 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar…

Her yeni yıl bir başka güzel. 2018 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yelkovan akrebe meydan okurken zaman hızla geçerken geriye unutulmamış dostluklar kalır. İyi ki dostumsun. 2019 yılın kutlu olsun.

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2019 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR…

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2019 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar.

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2017 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yіne de sevgі dolu nіce yıllara!

Anneciğim, sen benim hayatımda sahip olduğum en önemli değersin. En büyük aşk sende gizli. Senin karşılıksız sevgin, benim için yıllar yılı verdiğin mücadeleyi hiç unutmadım. 2019 yılı bizim olsun. Seni çok seviyorum.

2019 YILINDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… MUTLU YILLAR!!

2019 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2018 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar!

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2019 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

20168 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2019 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar.

Yılbaşı Sözleri 2019, En Güzel 2019 Yılbaşı Mesajları

Anlamlı ve etkileyici, en güzel yılbaşı mesajları, yılbaşı sözlerive daha bir çok kategoride söz bulunmaktadır.

Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de?

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle… Nice mutlu yıllara…

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle, Mutlu Yıllar.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!

Gelecek hakkında düşünün ki bir geleceğiniz olsun. Yeni yılınız kutlu olsun mutlu yıllar.

2018 yılbaşı gecesinde bütün umutlarınız ve hayallerinizin gerçek olması dileğiyle yeni yılınızı kutlarım.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.

Varsın iki göz odalı bir evimiz olmasın, yeter ki senin iki gözün bende olsun. Yeni yılın kutlu olsun sevdiceğim.

2018 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin inşallah…

Yeni yılda ve bundan sonraki ömrümde uğruna ölmek değil, uğruna yaşamaya hazırım bitanem. Yeni yılımız kutlu olsun aşkım.

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Tüm dostlarım yeni yılınız kutlu olsun…

Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar.

En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar.

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2018 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun. Nice Yıllara.

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

2018 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2018 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle.

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2018 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle.

İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.

En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2018 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar!

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2018 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

2019 Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

Sevgiliniz ile geçirmeyi düşündüğümüz 2019 yılbaşı geceniz için hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel ve anlamlı 2019 sevgiliye yılbaşı mesajları hemen aşağıda yer almaktadır.

Mutluluğu birlikte paylaşmak dileğiyle, mutlu yıllara sevgilim.

2019 ikimize de kutlu olsun birtanem.

Mutluluk yağmurlarına birlikte şemsiyesiz yakalanmak dileğiyle, nice mutlu yıllara sevgilim.

Haydi gel tut ellerimi! Benimle uyu, benimle uyan. Nice yıllara birlikte yürümek üzere.

Gönlümün meclisinde her kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidim olsun ki gönlümde yoktur senden başka. Nice senelere!

Yeni yılın ilk saatlerinde seninle bir arada değiliz, ancak benim aklım fikrim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yılda hayatı sıkı tutunabilmek, sevgiyi kaçırmamak, asla ‘keşke’ dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Çünkü biz artık ikimiz, biriz. Birlikte her şeyin üstesinden geliriz. Mutlu yıllar sevgilim.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara…

Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Yeni yılın kutlu olsun sevgilim.

2019 Kurumsal Yılbaşı Mesajları

Kurumsal firmalar için hazırladığımı yılbaşı mesajları ile sizlerde günümüzün en anlamlı kurumsal firma yılbaşı mesajlarımızdan faydalanabilirsiniz. Hiç zaman kaybetmeden en güzel 2019 kurumsal yılbaşı mesajları ile Facebook, Twitter hesaplarınızı süslemeye başlayın.

Yeni yılın size sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ederiz.

2019’un sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ederiz.

Her şeyin gönlünüzce olacağı bir yıl dileriz, sağlık ve mutluluk temennilerimizle.

Şirket/Kurum olarak yeni yılınızı kutlar, sağlık ve esenlik dolu bir yıl dileriz.

Yeni yılınızı en içten duygularımızla tebrik eder, tüm insanlığa sağlık huzur ve barış getirmesini dileriz.

Tüm Şirket ailesinin yeni yılını kutlar, 2019 yılında tüm hayallerinin gerçekleşmesini dilerim.

Şirket ailesi olarak size, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte mutlu yıllar dileriz. 2019 size yeni fikirler ve gelişim için gereken dinamizmi getirsin.

Değerli İş Ortağımız, size ve tüm Şirket ailenize iyi yıllar diler, yeni yılın Şirketinize şans getirmesini temenni ederiz.

2019 Komik Yılbaşı Mesajları

Komik ve eğlenceli yılbaşı mesajları şimdi sayfamızda özenle hazırlandı. Sizlerde sosyal medya hesaplarınızda 2019 komik yılbaşı mesajlarımızdan birisini paylaşabilirsiniz.

Yeni yılın cüzdanına para, kalbine aşk, hayatına düzen getirmesi dileğiyle.

2018 de noel baba arabayı yenilemiş yenisi 50 geyik (az yakıyor).

31 Aralık da kinder sürpriz aldım içinden dansöz çıktı. Herkese mutlu yıllar…

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl dilerim yanağından da öperim.

Yeni yılı sahanda mı seversin yoksa deplasman da mı? Hepinizin yeni yılı kutlu olsun.

2018’ye elveda, 2019’e merhaba hoş geldin yeni yıl, boş gittin geçen yıl.

Dertlerin zerre kadar ufak, sevinçlerin deniz kadar büyük olsun, yeni yılın kutlu olsun.

Hadi iyisin 1 seneyi daha eline yüzüne bulaştırmadan bitirdin, mutlu yıllar.

Yeni yıl umut olsun. Yürekler bulut olsun. Her sene sağlık, mutluluk hep bizimle olsun.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle… Nice mutlu yıllara…

Bu sene hangi ünlünün filmini seyredeceğiz iddialar açıldı. Öncelikle yeni yılınız kutlu olsun…

2019’u manyak eğlenceli, heyecanın doruk noktasında falan yani geçirmen dileğiyle…

Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye 2018 yılında başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum.

Yeni yıl sağlık, huzur, mutluluk, para getirsin. Getirmezse koy go.une gitsin. Daha 2019 var 2020 var.

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2019 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle. Mutlu yıllar.

Kim bu dünyada yaparsa yılbaşını baştacı, mazaLLah öteki dünyada girer dötüne süsLediği çam ağacı.


Sayfamızda 2019 yılbaşı mesajları, resimli 2019 yılbaşı sözleri ve daha fazla yılbaşı ile ilgili sözler yer almaktadır. Sizlerde sayfamızda bulunan yılbaşı sözlerini Facebook, Twitter hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ