En Güzel Sevgililer Günü Mesajları, 14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri

  • 29 Kasım 2018
  • En Güzel Sevgililer Günü Mesajları, 14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri için yorumlar kapalı
  • 292 kez görüntülendi.
En Güzel Sevgililer Günü Mesajları, 14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri

14 Şubat Sevgililer günü için kuşkusuz en anlamlı hediyeyi almak isteyeceksiniz. Tabiki bununla bitmiyor, satın aldığınız hediye ile birlikte ya güzel bir şiir okumalı veya Sevgililer Günü Mesajları ile hediyenizi taçlandırmalısınız. Sevgililer Günü birbirinden güzel ve anlamlı sözlerimizi hemen aşağıda özenle derledik sizlerde 14 Şubat Sevgililer Günü Sözlerimizi kesinlikle incelemelisiniz.

En Güzel Sevgililer Günü Mesajları

14 Şubat Sevgililer Günü için seçtiğimiz kısa, anlamlı, etkileyici ve En Güzel Sevgililer Günü Mesajlarının tamamını guzel-sozlerim.com adresimizde yer almaktadır. Bütün sevgililer için artık geri sayım başladı bu özel gün için nasıl bir yol izliyorsanız izleyin Sevgililer Günü için etkileyici sözler şart! ve bu etkileyici romantik sevgililer günü mesajları sayfamızda derlendi. Siz değerli misafirlerimiz bizlere destek olmak için yazımızı sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Sevginin olduğu yerde güneş batmazmış. Güneşimiz hiç batmasın. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Ömrüm iyiki benim hayatımdasın, seni seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun bitanem.

En imkânsız hayalimdi, sabah seninle uyanmak. Ömrümün sonuna kadar seninle yaşamak. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!.. Sevgililer Günün kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır… Nice sevgililer günlerine minik bebeğim.

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var… Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz… İyi ki varsın!

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

Gözlerin için uygun bir renk bulamadım, hangisi olsa zaten içim yanıyor. Tenine göre uygun çiçek bulamadım, hepsi zaten kokusunu senden alıyor. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini *Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, uzat yanağını.

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Romantik Sevgililer Günü Mesajları

Merakla beklediğiniz Sevgililer Günü geldi çattı fakat siz bu duruma hazırlıklık yakalandınız. 14 Şubat Sevgililer gününü güzel sözler ile geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz;

Yar deyince kalem elden düşüyor. Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor. Lambada titreyen alev üşüyor. Aşk’a hudut çizilmiyor sevdiğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Eyy benliğimin bir yarısı! Aklıma sordum seni, aklım almadı, kalbime sordum seni, sana doyamadı.  Sevgililer Günün Kutlu olsun bir tanem.

Sen başka eller de ben başka ellerdeyim. Gel desem gelemezsin biliyorum. Bari geceleri gir rüyama gündüzleri çektiğim azap bitsin. Sevgililer Günün Kutlu olsun Aşkım.

Seni ilk gördüğümden beri yüreğimin bir köşesi acıyor. Sana söylemek istiyorum cesaret edemiyorum. Her gün haykırıyorum rüzgâra seni seviyorum.14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu olsun.

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler, insanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin bir tanem. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sen güneş gibi parlak su gibi dupduru ol. 14 Şubat sevgililer Günü yalnız benim için doğ. İçimi ısıt karanlık yüreğimi aydınlat. Sonra sağanak ol can suyu ver aşkımıza. Seni Seviyorum.

Sana nasıl seslensem bilemiyorum. Gülüm desem soluyor, güneşim desem batıyor, sana ömrü hayatım demeliyim çünkü bu ömür sensiz olmuyor. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu olsun.

Ağırdır sevmek be gülüm her yürek kaldıramaz, büyüktür umutlarım her beden taşıyamaz. Her şey olur da bu yürek sensiz atmaz, ömrü hayatım. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu olsun.

Sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor, ama bil ki gerçeğini gözlerinin içine bakarak vermek isterdim ve seni sevdiğimi fısıldamak… Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun…

Zümrüdü Anka olsam aşsam su denizleri dağları, konsam ellerine koklasam doyasıya sarılsam sana… Özlemim, alın yazım, sevdiğim.. Benimle meydan oku her çaresizliğe, seni seviyorum Aşkım. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu Olsun.

Sendeki imkânsızlığı seviyorum ben. Seni düşünmek dünyanın en güzel şarkısını dinlemek gibi… Ben artık şarkı dinlemek değil şarkı söylemek istiyorum seninle. Benimle evlenir misin bir tanem. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu olsun.

Ne hazan rüzgârı bizi savuracak kadar sert esecek, ne yaz kavuracak kadar sıcak geçecek, ne zemheri bizi donduracak kadar soğuk olacak. Ben seni sadece ilkbahar değil bütün hayatım boyunca seveceğim bir tanem. 14 Şubat Sevgililer Günümüz Kutlu olsun.

14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri 2019

Sevgililer Günü için hiç bir hazırlığınız yok ise aşağıda hali hazırda bulunan Sevgililer Günü Sözlerimiz işinizi fazlasıyla görecektir. Anlamlı, etkileyici ve romantik sevgililer günü sözleri guzel-sozlerim.com adresimizde;

Aşkın tarifi yok bende, hoş geldin sevgilim kalbime. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

İyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni. Her şeyim; sevgililer günümüz kutlu olsun.

Ellerimiz ayrılmasın, kalbimde bir tek sen varsın. Tekrar beraberiz sevgililer gününde, aşkım birlikte kutlayalım.

Aşk her şeye değer, seni çok seviyorum sevmek suçsa eğer. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Kalbin kadar ellerin de sıcak sevgilim, ellerini tutunca kalbim ısınıyor. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Ve ben hayatımda sana sahip olduğum için en şanslı adamım! Sevgililer Günün Kutlu Olsun tatlı kalbim!

Seninle yok olur tüm dertlerim, yanındayım bak gülsün gözlerin. Sevgililer günümüz kutlu olsun güzeller güzeli, sevdalı bebeğim.

Aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. İyi ki varsın sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Hiçbir sözcük ya da şiir yok bunu anlatmaya… Sadece dünyanın bilmesini istiyorum .. Seni prensesim tüm kalbimle seviyorum. SENİ ÇOK SEVİYORUM… Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

Bir melek var içinde dünyanın en güzel insanısın. Sevgilim benim için hayatın anlamısın. Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem.

Sen hayatıma girdin ve güneş bulutların arasından belirdi. Birden bire yaşam değişti. Hayatımın bir parçası olduğun için teşekkürler. SENİ ÇOK SEVİYORUM… Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

Hayatıma sensiz bir gün asla gelmemeli ve olsaydı bile, bunun hayatımın son günü olması isterdim. SENİ ÇOK SEVİYORUM… Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

Sensiz bir gün güneşsiz bir gündür, sensiz bir gece aysız bir gecedir; Sensiz bir hayat, yaşamı olmayan bir hayattır. SENİ ÇOK SEVİYORUM… Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

Çikolatadan çok tatlı, Rüzgardan tatlı, Her şeyden daha tatlı, Sen benim Sevgilimsin, Mutlu Sevgililer Günü SENİ ÇOK SEVİYORUM.

Şarkılar da türküler de senin için, başka ne yapsam sevdiğimi anlaman için. Bilmiyor musun sevildiğini, gözümün içine bak neler neler göreceksin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Kalbimin en güzel yerindesin, sen benim her şeyimsin. Ayırmasın bizi hiçbir şey sevgilim bir tanemsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ