En Duygusal Acı Sözler, Acı Mesajlar

  • 12 Kasım 2018
  • En Duygusal Acı Sözler, Acı Mesajlar için yorumlar kapalı
  • 452 kez görüntülendi.
En Duygusal Acı Sözler, Acı Mesajlar

Arkadaşınıza ve giden sevgiliye söylenebilecek en anlamlı ve duygu yüklü acı sözler, acı mesajlar, etkileyici acı sözler ve acı sözler uzun olmak üzere bir çok kategoride harika duygusal acı sözler yer almaktadır. Hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Acı Sözler

Mutluluğa giden yolda çevirme var.

Umursamayacaksın! İşte, altın kural bu!

Umut tükenince yine çarpar mı bir kalp?

Uğruna öldüğüm kadın cenazeme gelmedi.

Bazen ALLAH kurtarıyor, siz ayrılık sanıyorsunuz.

Bende senden ibaret bir ben var, ama ben yok anla.

Asıl marifet buluttaydı ama herkes yağmura şiir yazdı.

İnsanlar sizi sadece aynı yerden canları yandıklarında anlar.

Anlatılır, hatta ağlanır da. Ama gülünmez bir daha eskisi gibi.

Gitmek yalnızca bir harekettir, unutmaksa devasa bir devrim.

Ben mutlu olmak istemiyorum. Ben senin yanında olmak istiyorum.

Pencere önünde unutulmuş bir saksı çiçek gibi solgun ve umutsuzum.

Her seven isimsiz kahramandır ve her insan sevebildiği kadar insandır.

Acı duyabiliyorsan, canlısın. Başkasının acısını duyabiliyorsan insansın.

Keşke biz de patlıcan gibi tuzlu suya yatırılınca acılarımızdan kurtulabilsek.

Acı duyabiliyorsan canlısın başkalarının acısını hissedebiliyorsan insansın.

Kadın buluttu adam yağmur ve adam yavaş yavaş düştü kadının gözünden.

Yaralar, yara bantlarıyla kapanmaz çocuk. Bir yarayı ancak açan kapatabilir.

Ölüler, yaşayanlardan daha çok çiçek alır, çünkü pişmanlık minnetten daha güçlüdür.

Acı ve acı çekme, çok zekî ve hassas bir yüreğe sahip kişiler için daima kaçınılmazdır.

Ne güzel sözdür! Bana yaşattığının aynısını yaşa. Kimine DUA, Kimine BEDDUA!

İyi olan kaybediyor, diye iyilik yapmaktan vazgeçmeyin. İyiler kaybederken kazanır.

En Duygusal Acı Sözler

Sizinki küçük bir anlaşmazlık sonucu sanıyoruz. Hemen aşağıdaki En Duygusal Acı Sözlerimizi inceleyebilirsiniz.

İnandığım değerler değişmedi, inandığım insanlar değişti sadece.

Anlatamıyorum ki ben derdimi, gözlerine bakıp konuşamıyorum ki.

Ağlaya ağlaya geldiğin bu dünyada güle oynaya yaşayacağımı kim söyledi?

Kaçmak istiyorum artık. Bu şehirden, bu insanlardan, bu hayattan, kendimden… HER ŞEYDEN.

Acıklı olan, bir erkeğin kendini erkek hissetmesi için bir kadına zarar verecek kadar küçülmesidir.

İnsan bir ecelini bilmezmiş, bir de kaderini. Bilinen tek şey var, o da sevgi. Onun da kıymeti bilinmezmiş.

Kırıldığını belli etmeyen insanları üzmeyin. Çünkü onlar sizi kaybetmemek için susarlar, aptal oldukları için değil.

Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor, anlıyor musun?

Kaybettiğin yerde bekleme, güçsüzler öyle yapar. Sana kapanan kapıyı bir daha çalma, kapanan kapıyı acizler çalar.

Daha kaç gecemiz var, birbirimize sarılmadan geçireceğimiz? Kaç sabaha daha, hayatımda olmadığını hatırlayarak uyanacağım?

Birisini unutmak zorundaysanız, bunu sindire sindire yapın. Çünkü aklın zamansız öldürdükleri, yürekte amansız dirilir.

Kendi kendime konuştuğum kadar, kimseyle konuşmuyorum. Sebep delilik değil, sadece bilirim ki insanı sadece en iyi kendi dinler.

Seni sevmem için seni daha iyi tanımam lazım sana sevgimi belli etmek için beklemen lazım sevmek ölmekse benim ölmem lazım.

Kapalıydı kapılar, perdeler örtük silah sesleri uzakta boğuk boğuk bir yüzüm ayrılığa, bir yüzüm hayata dönük bu gün de ölmedim anne.

Nikâh masasına oturdun işte, dayanmak çok zormuş böyle sevince, sana mutluluklar, sözüm kardeşçe, at artık imzanı, git bir an önce.

O gitti bir daha dönmez artık. Bilmez acı çektiğimi, bilmez onsuz hayallerde yaşadığımı, bilmez yüzümdeki gülücüklerin sahte olduğunu.

Varlığınla başlayan bir günün yokçuluğunla bitmesine alışamadım aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın hiç sensiz kalmazdım.

Sevmek mi? Hiç duymadım ki. Gülmek mi? Çoktan unuttum. Yaşamak mı? Oda ne. Aşk mı? Büyük bir yalan. Yalnızlık mı? İşte o benim dünyam!

Ey sevgili sen nereden bileceksin ki her gece seni silahımın jarjörüne doldurup defalarca yüreğime sıktığımı. Söyle nereden bileceksin?

Diğerlerine göre yaşarsan, kaç kuruşun olduğu önemlidir. Değerlerine göre yaşarsan, nasıl bir duruşun olduğu önemlidir.

Ay ağlıyor sevip de kavuşamayanlar için. Yıldızlar şarkı söylüyor sevip de sevilmeyenler için bende ağlıyorum sevip de kavuşamadığım askım için.

Hala bilmiyordun sevgilim ben sende bütün aşklarımı temize çektim. Anladığında yapacak tek şey kalmıştı sana, bütün kazananlar gibi terk ettin.

Gönül kapılarımı sonuna kadar açtım. Kaderime söz verdim seni alnıma yazdım. Aşkın bir alev olsa yakar mı bu canımı? Uzanamam ben sana bu acıtır canımı.

Eski Sevgiliye Acı Sözler

Kısa ve ne sözler ile eski sevgiliye acı sözler ve sitem mesajları guzel-sozlerim.com sayfamızda derlenmiştir. Hemen inelemek istermisiniz?

Acılar içinde geçse de ömrüm seni sevmiş bu deli gönlüm..

ben bir aşk mahkûmuyum şuhum sevmek cezamsa ölmek.

mazi bir kuştur uçar bilinmez hatıralar kalplerden asla silinmez.

Acı Çekiyorum gecenin Soğuk Havasında Acı Sözlerinle ısınıyorum Senden Mahrum SersefiL odamda..

ucuz bir sevginin kurbanı olmuşum, geç fark ettim fark ettiğimde kalbimi vermiştim sana insafsız! şimdi acılar içinde bıraktın beni yapayalnız Vicdansız!

Bıraktım kendimi Artık bakmıyorum hayata, kapandım odama yaşamıyorum Sanki Bu hayatta ne şarkılar ne şiirler teselli etmek harabe gönlümü ben Acılara gömülmüşüm Kimse Alamaz Gönlümü..

Gerçekten yaşanan sözlerim bunlar kimse kaldıramaz içimdeki acıları bir gencin çığlıkları bunlar anlamaz sevmeyen anlamaz çekmeyen acıyla bir dünya var hayatımda nereye baksam onu görüyorum karşımda…

buruk bir hayatın buruk bir acı hatırasıyım hayatta ne yalnızlığıma ağlarım nede acıyan kalbime sadece sana ağlarım akıp giden zamanıma üzülürüm..

Nefretimi Sana yazsam Ne Olacak Sonunda Yine Acı Çekecek Seven kalbim Seni Seven kalbim Acılar içinde kaybolacak Sonunda Senin hayatımda Kaybolduğun gibi.

içimde yalnızlıklar içimde ayrılıklar ve içimde bunların tüm acısı sen bakma bana gül oyna yaşa kendi hayatında ben acılarımla terk edilmişim bu dünyada mutsuz etmek istemem kimseyi acılarımla..

Yanlış Zamanlara kapıldım Seninle yanlış bir aşkı yaşadım seninle acıyı yazdın kalbime gittin sebepsizce lanet ediyorum Sana!!!

Kırdım Artık hayatımı bakamam geriye gururum ayaklarının önünde bi kagıt parçası oldu acıyla bıraktığın kalbim ise artik acıyı temizleyen bir paspas oldu hayatım sadece senin acılarını temizlemekle geçiyor lanet olsun!

öyle zor geliyor ki bazen anıları hatırlamak kalbim daralıyor gözlerimden yaş akıyor ama yine de anıları hatırlıyorum ne olursa olsun bu acıyı çekmek zorundayım ben severek ayrıldım!

Siyahın En derin karanlıklarına kapattın beni elime bir acılı kalp verdin terk ettin yaşamayı aldın elimden hayatın güzelliklerini aldın kötülükleriyle bıraktın beni..

Acı Çeken yüreğimi Atıyorsun Karanlıklara Sevgimden Anlamıyorsun Hep beni Yok Görüyorsun bu hayatta Şimdi Gidiyorum hayatından Acılı Duygularımla Elveda Sevgilim Elveda.. acıklı sözler kısa

Bir Yalnızlık Şarkısı Olmuşum Değersiz hayatımda Bir Seni Sevmiştim Bir enin için Acıya Göğüs germiştim Sende Bırakıp gittin beni hayat gibi Acıyorum Kalbime Acıyorum bu Sevgilere..

Sen Sadece Kalbimin Değil Acılarımı da Kalbime Yazansın Sen beni benden Alıp Bir Boşluğa Atansın Nefret ediyorum Senden Nefret ediyorum Seni Sevdiğim için Acılı kalbimden..

Başka Bir Hayat Yok Artık Sevdim Sevildim Ağlattın güldüm Ah Aldım beddua Ettim Ama Ben Sadece Anladım ki Bu Dünyada Yalanları yaşamışım Şimdi Acılarla Gidiyorum Elveda Size Acılarımla Mutluyum başka Mutluluk istemem Dünyamda..

bir umut vardır hiç tükenmeyecek birde hasret ki çekilmeyecek birde ölüm vardır ki bir gün elbet gelecek benim sana olan sevgim ne ölecek nede bitecek.

sana bir sözüm var seni sen olduğun için değil sende kendimi bulduğum için sevdim sakın aşkından söz etme bana inan yaşadığım aşkın en masum ve mağdur olanı sensin.

bu dünya kimseye kalmaz çünkü hayat her zaman bir numara ve oyunlarla doludur bunu tüm hayat bilmekte olmalıdır.

Sadece mutlu olmayı isteseydik olurduk ama biz hep diğerlerinden daha fazla mutlu olmayı istedik ve hep diğerlerinin daha mutlu olduğunu zannettik.

Umutsuzluğu ihraç eden birçok ülkenin herhangi bir şehrinde bıraktım seni, inzivaya çekilmiş bu hikâyenin hüzün dolu tetiğini çoktan çektim, seni öldüreli çok oldu.

Sensiz geçen zaman bana zehir oldu, senin yokluğun benim sonum oldu. Güneş doğmaz, günler geçmez oldu, anladım ki bu yaşam sensiz geçmez oldu ay yüzlüm.

Seni yüreğimin derinlerine attım. Üzerine çelik kapılar kapattım. Beni öyle incittin ki seninle olan iyi hatıraları (istediğim halde)bile hatırlayamıyorum. Sen cezanı kendi kendine verdin.

Hayatta onunla yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Gelip boşluk dolduranlardan değil gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun olur mu? Sence.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ