En anlamlı anneler günü ile alakalı laflar

En anlamlı anneler günü ile alakalı laflar

En anlamlı anneler günü ile alakalı laflar

anneler günü lafları, anneler günü iletileri, anneler günü ne zaman, anneler gününde ne alınır, anneler günü lafları kısa

Her sene Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan anneler günü 2018 tarihin de 13 Mayıs Pazar gününe denk geliyor. Annelerin hakkı tabi ki bir günde ödenmez… Dünyanın en fedakar varlıkları olan anneler için ne yapılırsa yapılsın onların hakkı asla ödenmez.

Anneler günün de annelere alınacak armağanın büyüklüğü ve parasal anlamda çokluğu annenizi daha çok hoşlandığınız anlamına gelmiyor. Bir hakikatin de en hoş armağan, evlatlarının hayırlı bir evlat olup sıhhatli, uzun ömürlü ve zaferli olmalarıdır.

Anneler evlatlarını karşılıksız hoşlanırlar. Onları bir gün için değil her gün mutlu etmeye çalışarak gereken sevgi ve hürmeti noksan etmemeliyiz.

Anneler gününde ne alınır? Anneler günü armağan alternatifleri

anneler-gunu-mesajlari-jpg.83393

Anneler günü için sizlere anlamlı ve hoş lafları bir araya getirdik. Bu özel gün de belki annenizin yanın da değilsiniz. Birbirinize uzak yerlerde olduğunuz için yanında olamıyorsunuz. Yanın da olamasınız da bu hoş lafları anneniz için paylaşarak onun yanına olduğunuzu sezdirmelisiniz. En hoş anneler günü lafları sizlerle..

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük uğrum, iyiki varsın. Seni çok seviyorum annem.

Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, lafımda tutuklu, tanımsız beste anne, yanar vicdan, can yorgun kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde yavaş. Seni çok seviyorum anne, anneler günün mübarek olsun.

Eforuma efor, umuduma umut katan annem. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün mübarek olsun!

Dünyada kimseyi seni beğendiğim kadar hoşlanamam, bağlanamam. Anneler günün mübarek olsun canım annem.

Penceresiz odamda, ışıkların en enderiydin. Us öğretmenim, yaşam danışmanımdın. Yollar ufaladı ama kalpler asla. Seni hoşlanan yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Fotoğraflı Anneler günü iletileri Sen yaşamımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevgini yattım. Doğru yolu buldum. Seni beğeniyorum annem.

Özveri, sevgi, sabır ve hoşluk ne demek tanım et derlerse; annem tasam canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün mübarek olsun.

Biraz talih, azıcık sevgi ve sabır, birer parça zaman, galibiyet ve memnuniyeti de ilavelersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin reelleştiği bir “yaşam pastası” yapabiliriz sanırım… Anneler günün mübarek olsun canım annem!

Biricik annem.. Anneler günün mübarek olsun. Her zaman senin ufak bebeğinim..

Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini öğrenirsin. Anneler günün mübarek olsun canım anam.

Senin kucağın, senin acımanın beni hayata bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün mübarek olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir evvelki günden daha hoş, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek biçimde olmasını dilerim. Anneler günün mübarek olsun benim melek annem.

Meğerse dilimdeki ve beynimdeki en hoş kelime senin isminmiş. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim seviniyor. Anneler günü mübarek olsun.

Anne senin vicdanın taş olsa katlanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kere dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün mübarek olsun canım annem.

Benim için herşeye dayanan, her zaman yanımda olan, bedeli biçilemeyen dünyanın en hoş annesine.. Anneler günün mübarek olsun Anneciğim.

Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, tasaların acayip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir kalıntı dizgisi. Anneler günün mübarek olsun canım anam.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, gözeticimsin, affedensin.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

Ah ayrılsam dizine, yatsam doymaksızın, sabah olmasa gece kaçmaktan takatsizim, sür beni gül suratına ki, sende kalsın sancım. Ağlıyor musun anne gidiyor hayırsızım. Anneler günün mübarek olsun canım annem.

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.. Seni çok seviyorum.

anneler-gunu-sozleri-jpg.83394

Her şeye kıymet senin ebedî sevgin.. Annem…Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün mübarek olsun biricik meleğim.

Gözyaşlarımı dindiren, beni yaşama getiren ve yaşama bağlayan canım annem. Anneler günün mübarek olsun.

Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi dinleyen tek insan sensin. Anneler günün mübarek olsun ANNECİĞİM.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Zira hakikatinde senin ufak bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Annem.

Beni başkası ağlatırken tasama deva olan o, başkası vazgeçerken her an yine sahip çıkan o. Seni beğeniyorum anneciğim. Anneler günün mübarek olsun.

anneler günü mesajlarıSana binlerce kere teşekkür etsem azdır. Sen benim yaşam ışığımsın, Annemsin. Varlığımın tek sebebi… Anneler günün mübarek olsun anneciğim.

Annem annem sen üzülme lafların hep vicdanımda annem annem gel üzülme ben hala senin dizlerinde. Seni çok seviyorum anneler günün mübarek olsun canım annem.

Bana yaşam veren ve yaşamı öğreten biricik anneme sevgilerimle..

Minikken başucumda bana ninni söylerdin, sabahları uyanınca, beni okşar beğenirdin. Benim annem, hoş annem beni al dizlerine. Kucağında okşa beni, ninniler söyle yeniden. Bugün hâlâ kulağımda çınlıyor tatlı sesin. Hoş annem, kalbimin sen, en büyük sevincisin. Anneler günün mübarek olsun.

Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi kavrıyorum anne. Seni çok hoşlanıyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

Gül suratından gülücükleri hiç noksan etmeyen biricik anneciğim. Anneler günün mübarek olsun.

Dün, bugün ve yarın.. her zaman seni beğendim, hep beğeneceğim. Bizimki bitimsiz, yaradansal bir sevgi.. Anneciğim anneler günün mübarek olsun.

Başarısızlık ve facialara karşın, yaşama karşı güvenlerini sonuna kadar gizleyebilen iyimser insanlar, daha çok iyi bir anne tarafından geliştirilmiş olanlardır. Seni çok seviyorum anneler gününüz mübarek olsun canım anam.

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın azalmayacak öğreniyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün mübarek olsun sevgili annem.

Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman şeref duydum. Ellerinden öperim.

Hudutsuz bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni hoşlanan annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün mübarek olsun.

Meğerse dilimdeki ve beynimdeki en hoş kelime senin isminmiş. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim seviniyor… Anneler günün mübarek olsun Anneciğim.

Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.

Anneciğim benim, kederimi keyfe dönüştüren tek insansın. Anneler günün mübarek olsun anneciğim..

Beni benden çok hoşlandığına inandığım tek insan, ANNEM.

anneler-gunu-jpg.83395

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, gözeticimsin, affedensin.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

Yok, elimde bir demet menekşe, yok elimde beğendiğin gül şekeri. Yok işte sana bir şey öğrenmem ki ne demeli, bir tek ağır yaralı özlemim ve bir tek gözlerine sürdüğün gözlerim anne benim, aç kapıyı anneler gününü kutlamaya geldim hoş annem.

Sözcüklerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tanım et desen bana herhalde yalnızca “ANNE” tasam. Anneler günün mübarek olsun Annem.

Sığınabileceğim tek limansın sen anneciğim. Hürmetle ellerinden öpüyorum.

Semandan bir yıldız kayar dilek meblağız. Annem gözlerini kapar tam dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim anneciğim.

Hiçbir ziynet ve makyaj bir bayanı, annelik sevgisi kadar hoşlaştıramaz. Annem anneler günün mübarek olsun…

Bu dünyadaki en tehlikesiz barınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük uğrum. Seni beğeniyorum Annem.

anneler günü mübarek olsunGüneş suratlı, altın kalpli, ağır başlı, tatlı dilli, meleklerin eşi sanki sensin, benim hoş annem. Anneler günün mübarek olsun biricik annem.

Sen konutumuzun kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Anneler günün mübarek olsun anneciğim.

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna dinlediği sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok beğendiğimi bir daha kavradım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Her zaman senin karşında suçsuz ve sevgine fukara bir çocuk ruhuyla dururum zira sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, öğrenensin. Bana sarıldığın zaman tüm tasalarımı yok edensin. Anneler günün mübarek olsun ey aziz bayan, annem.

Annecim, biriciğim.. Ebedî sevgini, bitmez tükenmez sabrını ancak anne olunca kavrayabileceğim herhalde.. Seçme uğrum olsaydı yeniden senin annem olmanı istedim.. SENİ ÇOOOOKK SEVİYORUMM… Anneler günün mübarek olsun!!!

Vicdanındaki hudutsuz sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim… Anneler günün mübarek olsun!

Mesafeler uzak olsa da vicdanım hep seninle canım annem… Anneler günün mübarek olsun!

Seni unutmadığımı bugünde öğrenmeni istedim. Anneler günün mübarek olsun dünyanın en hoş ve özel annesi…

Nur suratlı, kalbi çocukları için çarpan hoşlar hoşu bayan seni çok ama çok seviyorum. Anneler Günün Mübarek Olsun biricik annem.

Şayet bana gözlerınle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar beğendiğimi çok iyi anlardın… Anneler günün mübarek olsun…

Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli vicdanına, hele birde yavrum deyişine can veririm senin Annem. Anneler Günün Mübarek Olsun canım anneciğim.

Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en hoşu olan anneme, seni çok ama çok seviyorum. Bu anlamlı günde yanında olmak çok hoş… Anneler Günün Mübarek Olsun Annem…

Özveri, sevgi, sabır ve hoşluk ne demek tanım et derlerse; annem tasam canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler Günün Mübarek Olsun.

Canım Annem, benim senin varlığın her şeyiyle bana yaşam veriyor. Senin o sıcacık sevgin bırakılmaz sıcaklığın her zaman beni ısıttı, hep nerde güçte kalsam bana bir çıkar yolu buldun karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, soğukta üşüdüğümde içimi sıcacık ısıtan sevginle her zaman yanımda oldun. iyiki varsın iyiki benim annemsin senin gibi annem olduğu için Allahıma ebedî hamdolsunsun seni çok seviyorum. Can özüm biricik anacığım, anneler gününü canı gönülden kutlarım, ellerinden öperim… Anneler Günün Mübarek Olsun…

Sen varken ben yoktum. Sen açken ben toktum. Şimdi de, sonra da basımın tacı annem. Seni hep beğeneceğim benim canım annem.

Sen öğrettin; sevgiyi, hürmeti, hem kaya gibi sağlam, hem acımalı hem adaletli olmayı. Dik yokuşlarda, rampalarda, azami merdivenlerde bırakmadan tırmanmayı, lüzumu olan ellere, el uzatmayı, çalışmayı, üretmeyi, paylaşmayı, bu dünyada yalnızca “insanlığı kaybetmeme” inadı taşımayı, tüm bunları sen öğrettin baş tacım. Her günün mübarek olsun.

Anneciğim, belleğimdeki en hoş, en güzel kelime Senin ismindir. Sana her seslenişimde sevgim daha da artıyor. Anneler Günü mübarek olsun.

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ