Doğum Günü Çocuğu Lafları en özel doğum günü lafları burada!

  • 12 Mayıs 2019
  • Doğum Günü Çocuğu Lafları en özel doğum günü lafları burada! için yorumlar kapalı
  • 0 kez görüntülendi.
Doğum Günü Çocuğu Lafları en özel doğum günü lafları burada!

Doğum Günü Çocuğu Lafları en özel doğum günü lafları burada!

Doğum Günü Çocuğu Özel Lafları

Doğum Günü Çocuğu İçin Özel Laflar

Geçtiğimiz günlerde DOĞUM GÜNÜ BUKETLERİ mevzumuzu sizlere sunmuştuk. Şimdi de doğum günü çocuğu için özel laflar isteyen tüm dostlarımız için, birbirinden hoş ve çok özel doğum günü çocuğu lafları paylaşımında bulunuyoruz Melek’lerim.

Sensizlik yok olmak kadar acı,sen soluk kadar zorunlu, canım kadar kıymetlisin, yokluğun yağmura yazı yazmak kadar güç iyiki doğdun herşeyim.

-Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, zaferin merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım suratın hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Mutlu ve keyifli olman dileğiyle… Doğum günün kutluolsun!

-Doğduğunda bulutları açarak, Güneş gibi çevresine aydınlık saçarak girdin yaşama. Hep sevgiyle mutlu yaşa! Nice yaşlara doğum günün mübarek ve mutlu olsun…

-Dilerim yeni yaşında mutlulukların en hoşunu yaşar, zafer merdivenlerini basitlikle tırmanırsın ve dilerim suratın hep güler, keyfini hiç yitirmezsin. Dünyada eşsiz bir hoşluk varsa o da kalbindedir. Yaşamının bundan sonrası kalbinin hoşluğu gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğumgünün mübarek olsun!

– Dostlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini öğrenirsin. Doğumgünün mübarek olsun…

– Bugün belki de çok şahıstan doğumgünü iletiyi alacaksın, ancak şu an okuduğunen değişiği zira tümüyle sevgiyle yazılmış bir ileti. İyi ki varsın…

-160 kısa kişiliğe neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak usuma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice seneler dilemekten başka bir şey gelmiyor. Senden hoşlanıyorum.

– Sesim hoş olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu surattandır ki böyle kısa bir ileti sürüklüyorum. Mutlu seneler!

– Hmmmm bu iletiyi neden sürüklüyorum, unuttum, inan hiç andırmıyorum. Dur bakayım.. dur dur buldum : Doğumgünün mübarek olsun !

-Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin hakikat olması. Belki yanında değilim ama öğren ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara…

-Bugün belki de çok şahıstan doğumgünü iletiyi alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en değişiği. Zira bu iletinin her harfi tamamen sevgiden oluşuyor. Yaşamının her yarıyılında mutlu ve sıhhatli olmanı diliyorum. Tüm hayallerin hakikatleşsin, yaşam güneşi her daim seni aydınlatsın! İyi ki doğdun ve iyi ki varsın…

– Dikkat! Bu ileti sevgi, keyif ve iyi dilek kapsamaktadır. Bir dakika için hayatın ve seni düşünen birinin olduğunun neşesini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara…

-Dostlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her daim varolduklarını ve seni düşündüklerini öğrenirsin. Bugün beni göremezsen de öğren ki yanındayım! Doğumgünün mübarek olsun… İyi ki varsın varsın.. Birlikte daha nice yaşlara…

– Kısa bir ileti olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi gönderiyorum buradan.. Bşehir ki unutulmadın.. Doğumgünün mübarek olsun!

– Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğumgünün mübarek olsun.

– Mutluluğun Türk enflasyonu kadar yüksek, yeisin memur ücreti kadar düşük, geleceğin demirledin keli kadar parlak olsun. Doğun günün mübarek olsun

– Pastanın çevresinde beğendiklerin, kalbinin çevresinde sevgilerin, senin çevresinde hayallerin olsun, doğum günün MÜBAREK OLSUN.

-Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana güzel bir ileti gönderebilmek, pırıl bir kanunum dileyebilmek için. Doğum günün MÜBAREK OLSUN!

-Sağlık basari, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! MUTLU SENELER…

– Sakın üzülme yaşamın süratine, en hoş seneler seri geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir evvelki günden daha hoş, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek biçimde olmasını dilerim. Suratında her zaman bir tebessümme olsun zira sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu senelere…

– Sesim hoş olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu surattandır ki böyle kısa bir ileti sürüklüyorum. Mutlu seneler!

– Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup daha önceki günlerine daldığında andırmak istediğin kadar hoş günler seninle olsun. Doğum günün mübarek olsun.

– Yasa.. Beğen.. Gül..! Bunlar noksan olmasın hayatında. Yasin kaç olursa olsun her şeyin en hoşu seninle olsun. Nice mutlu, keyifli ve kanunum dolu yaslara..

-Yeni yasin dilediğin tüm hoşlukları, beklemediğin sürprizlerle getirsin. MUTLU SENELER!

– Senelerin sormadığı, yolların yortmadığı, arkadaşların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, Yeni yasin MÜBAREK OLSUN.

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ