Damada doğum günü iletileri

Damada doğum günü iletileri

Damada doğum günü iletileri

damadım için doğum günü iletileri, en hoş doğum günü lafları, damada doğum günü iletiyi, damada anlamlı doğum günü iletileri ile alakalı mevzumuzu sizler için paylaşıyoruz.

İnsanın yaşı kaç olursa olsun doğum günü herkesin kendine özel bir günüdür. Böylesi özel bir gün de eş, arkadaş ve akrabalarını yanın da görmek isteyen doğungünü olan şahıs bunun yanın da andırılmak, hoşlanıldığını ve unutulmadığını görüp sezmek ister. Kızının eşi olan damada en hoş ve anlamlı doğum günü iletileri arayanlar için sizler birbirinden hoş “damada doğum günü iletileri” ile alakalı lafları paylaşıyoruz.

Siz de hoşlandığınız “damadım için doğum günü iletileri” arasından seçtiğiniz lafları damadınız için sosyal medya üzerinden, sms yolu ile yada whatsapp uygulaması üzerinden paylaşabilir ve damadınıza ne kadar değer kattığınızı ve beğendiğinizi bu hoş laflarla gösterebilirsiniz.

dogumgunu-jpg.83339

İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini reelleştireceğin bir sene olsun. İyi ki doğdun canım damadım.

Çok hasılatlı, neşeli, sevgi dolu, zaferli bir sene olması dileğiyle. Doğum günün mübarek olsun biricik damadım.

Allahın İzniyle yeni yaşında güler suratını ve keyfini hiç yitirmezsin. Doğum günün mübarek olsun bitanecik damadım.

Doğum gününü kutlar; sıhhat, mutluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim. Nice mutlu senelere biricik damadım.

Aşkta, parada, sıhhatte her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun biricik damadım. Nice mutlu yaşlara.

Neşeli ve tebessümme dolu bir yeni sene dilerim. Doğum günün mübarek olsun biricik damadım. Nice mutlu senelere.

Yaşamının geri kalanı su gibi duru olsun. Doğum gününde yakaladığın tüm iyi dilekler asıl olsun. İyi ki doğdun bitanecik damadım.

Ümitlerin mutlulukla pekişeceği, gülücüklerin hiç bitmeyeceği, sevgi, sıhhat ve huzur dolu bir sene olması dileğiyle. Nice mutlu yaşlara bitanecik damadım.

Yeni yaşında suratından gülücükler, gönlünden sevgiler noksan olmasın. Doğum günün mübarek olsun bitanecik damadım.

Sana binlerce defa teşekkür etsem azdır. Sen benim yaşam ışığımsın biricik damadım. Varlığımın tek sebebi, doğum günün mübarek olsun.

Doğum günün sana tıbbı afallatacak kadar sıhhat, melekleri çekemetecek kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın biricik damadım.

Bir sene daha bitti, ama sakın üzülme zaman acele geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir hoşluğu var. Doğum günün mübarek olsun canım damadım.

Yeni yaşın sıhhat, galibiyet ve mutluluk dolu olsun. Doğum günün mübarek olsun bitanecik damadım.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu ve keyifli kal. Doğum günün mübarek olsun canım damadım.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi çevresine aydınlık saçarak girdin yaşama. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara bitanecik damadım.

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen soluk kadar lüzumlu, canım kadar kıymetlisin. İyi ki doğdun biricik damadım, nice mutlu senelere.

Yeni yaşının sana keyif ve mutluluk getirmesi dileğiyle, doğum günün mübarek olsun canım damadım.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama öğrenmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki doğdun bitanecik damadım.

Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu öğren ve neşesini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun bitanecik damadım. Nice mutlu yıllara.

Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün mübarek olsun bitanecik damadım.

Bu mevzular da ilginize sürükleyebilir

halaya en hoş doğum günü iletileri

Dayım için en hoş doğum günü lafları

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ