Babaya Doğum Günü Mesajları

  • 25 Aralık 2018
  • Babaya Doğum Günü Mesajları için yorumlar kapalı
  • 271 kez görüntülendi.
Babaya Doğum Günü Mesajları

Özenle hazırlamış olduğumuz babaya doğum günü mesajları yazımız içerisinde sizlerde günümüzün en anlamlı babaya doğum günü mesajları ve sözlerini bulabilirsiniz.

Babaya Doğum Günü Mesajları

Sayfamızda birbirinden anlamlı babaya doğum günü mesajları, babaya doğum günü sözleri, babaya resimli doğum günü mesajları ve en güzel babaya doğum günü mesajları yer almaktadır.

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun.

Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam. Nice mutlu yıllara.

Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Sen dünyadaki en muhteşem babasın. Eğer bu gün babalar günü olsaydı sana bir kravat hediye ederdim. Ama doğum günün bu yüzden sana bütün sevgimi, saygımı ve duygularımı sana bağlayacak bağları vermek istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Ben büyüdüğümde sadece senin gibi olmak istiyorum… Harika bir baba, harika bir koca, harika bir arkadaş ve harika bir insan. Mutlu yıllar baba.

Kötü olduğumuz zaman, bizi seviyorsun. İyi olduğumuz zaman bizi seviyorsun. Ne yaparsak yapalım bizi seviyorsun. Bizi koşulsuz olarak seven bir baba olduğum için teşekkürler. Mutlu yıllar baba!

Yaşım ilerledikçe, senin gibi bir babanın çöl gülü kadar nadide olduğunun farkına vardım. Babam olduğun için sana minnettarım. Doğum günün kutlu olsun babaların en özeli.

Ailemin kim olacağına karar veren Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun. Seni babam olarak seçtiği için çok mutluyum. Seni seviyorum. Mutlu yıllar baba!

Kelimeler seni ne kadar sevdiğimi anlatmaya yetmez. Benim için, yaptığın her şey için ne kadar teşekkür etsem az. Seni seviyorum baba. Mutlu yıllar!

Baba, bana olan sevgini birçok yoldan gösterdin. İster birkaç basit kelime, kocaman bir sarılma, omzumdaki bir el ya da kalpten seni seviyorum hep sevildiğimi biliyordum. Çocuğunuza verebileceğiniz en büyük hediye budur. Dünyanın en sevecen babasına mutlu yıllar!

“Babasının küçük kızı” olarak adlandırılmak umurumda değil hatta bununla gurur duyuyorum. Çünkü sen benim kahramanımsın. Bir kızın sahip olabileceği en iyi baba sensin. Doğum günün kutlu olsun babacım!

En Güzel Babaya Doğum Günü Mesajları

Anne ve Babamızın hakkı ödenmez bunu hayatımız boyunca unutmamalıyız. Anne ve Babamızın rızasını almak için onlara iyi hizmet ve saygı göstermeliyiz. Bunun dışında Babalar gününü unutmamalıyız ve babalar için en güzel hediyeyi almaktan geri kalmamalıyız. Tabiki bu güzel hediyeler ile birlikte sizlerde sayfamızda bulunan birbirinden güzel babaya doğum günü mesajlarını inceleyebilirsiniz.

Önündeki her yeni günün bir öncekinden güzel, seni mutlu edecek şekilde geçmesi dileklerimle canım babam, doğum günün kutlu olsun.

Bugün hayatımın en güzel günlerinden birisi, çünkü bugün senin doğum günün canım babam, iyi ki varsın hayatımızda…

Sen benim için dünyanın anlamısın ve nasıl hissettiğimi bilmeni istedim. Çünkü bunu sana yeterince anlatamıyorum. Sen her zaman en iyi babasın. Mutlu yıllar baba!

Canım babam, koskoca mutlu bir yıl geçirmeni diliyorum. Hayalinden hangi güzellikler geçiyorsa hepsi senin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Baba, onca desteğin için teşekkürler… Benim mutluluğum dışında karşılığında hiçbir şey beklemeden verdiğin destek için teşekkürler. Seni çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Bana her zaman inandığın için teşekkürler baba. Her zamana size layık olmaya çalışacağım. Seni çok seviyorum baba. Doğum günün kutlu olsun!

Yıllar ne kadar da çabuk geçiyor. Belki senin değerini tam olarak bilmiyorum, ama şunu kesin biliyorum. Sen benim hayattaki en değerlilerimden birisin, iyi ki hayatımızda varsın. Doğum günün kutlu olsun, canım babam.

Ailemizi seçemediğimizi biliyorum, ancak şunu bilmeni isterim ki ‎yapabilseydim, yine de seni babam olarak seçerdim. Mutlu yıllar baba!

365 günlük bir kitap “dünyanın en iyi babası” kitabının bir cildi daha bitti. Yeni kitabının her sayfasının bir önceki sayfadan daha güzel olması dileklerimle, doğum günün kutlu olsun, canım babam.

Belki bu en özel gününde yanında değilim, canım babam. Ama şunu bil ki yüreğimin en derinlerinde senin bu özel gününü kutluyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Hayatta ne edersen onu bulursun derler. Ben ne yaptığımı bilmiyorum ama Allah’a binlerce kez şükürler olsun ki seni bize verdi, canım babam. İyi ki doğdun.

Babaya Doğum Günü Sözleri

Sayfamızda günümüzün en popüler babalar günü sözleri, babalar günü mesajları ve manalı babalar günü mesajları bu sayfa içerisinde toplanmıştır.

Sana bir pasta yaptım canım babam, tarifini veriyorum. Üzeri için biraz şans, biraz sabır ve biraz zaman, pastanın kendisi için benim tüm sevgim, umarım beğenirsin. Doğum günün kutlu olsun babacım.

Acılar ve hüzünler hayatında hiç olmasın, umutlar ve mutluluklar her zaman hayatında olsun canım babam. Doğum günün kutlu olsun.

Duygulara sığmayan, kelimelerle anlatılmayan insanlar vardır. Sen de onlardan birisin canım babam. İyi ki varsın hayatımızda, iyi ki doğdun.

Bugün çok kişiden doğum günü mesajı ve tebrik alacaksın. Ama en özelini şimdi gönderiyorum. Neden mi? Sana tüm sevgimle beraber bu mesajı gönderiyorum da ondan dünyanın en yakışıklı babası, doğum günün kutlu olsun.

Bugün benim en mutlu günlerimden birisi, gözlerime bakarsan bunu anlayabilirsin. Bu gün senin doğum günün canım babam.

Işıklarını her zaman en karanlık saatlerinde gönderdin. Yolumu bulmama yardım ettin. Seni çok seviyorum baba. Mutlu yıllar!

Kendimi çok şanslı sayıyorum çünkü şaşırtıcı bir arkadaşım, inanılmaz bir öğretmenim ve inanılmaz bir kahramanım var… Senin gibi baba. Doğum günün kutlu olsun.

Her engelde, hayal kırıklığında ve mücadelemde bana hep yardımcı oldun. Sen benim güçlü dayanağımsın. Mutlu yıllar baba!

Baba, bαnα olαn sevgini birçok yoldan gösterdin. İster birkaç bαsit kelime, kocaman bir sarılma, omzumdaki bir el ya da kalpten seni seviyorum hep sevildiğimi biliyordum. Çocuğunuza verebileceğiniz en büyük hediye budur. Dünyanın en sevecen babasına mutlu yıllar!

Αilemin kim olacağına karar veren Αllah’ıma binlerce kez şükürler olsun. Seni babam olarak seçtiği için çok mutluyum. Seni seviyorum. Mutlu yıllar baba!

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Babacığım. Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Bugün çok kişiden doğum günü mesajı ve tebrik alacaksın. Αma en özelini şimdi gönderiyorum. Neden mi? Sαnα tüm sevgimle beraber bu mesajı gönderiyorum dα ondan dünyanın en yakışıklı babası, doğum günün kutlu olsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ