2019 En Güzel Resimli Yılbaşı Mesajları, Yılbaşı Sözleri

  • 31 Aralık 2018
  • 2019 En Güzel Resimli Yılbaşı Mesajları, Yılbaşı Sözleri için yorumlar kapalı
  • 2.362 kez görüntülendi.
2019 En Güzel Resimli Yılbaşı Mesajları, Yılbaşı Sözleri

En Anlamlı 2019 Yılbaşı Mesajları

Geldik yine bir yılın sonuna yılbaşına sayılı günler kala eminizki sizlerde en güzel ve yüksek kaliteye sahip yılbaşı mesajlarını aramaya başladınız. O vakit doğru adrestesiniz özenle seçtiğimiz resimli yılbaşı mesajları ile sizlerde sevdiklerinize veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşabileceğiniz en güzel resimli yılbaşı mesajları yazımızda..

2019 En Güzel Resimli Yılbaşı Mesajları

Hemen aşağıda 2019 Yılı için seçtiğimiz birbirinden güzel, kaliteli görseller ve anlamlı resimli yılbaşı mesajları yer almaktadır. Sizlerde uzaklarda olan yakınlarınızın yılbaşını en iyi görseller ile hazırlanmış yılbaşı mesajları ile kutlayabilirsiniz.

-2019 size unutamayacağınız güzel anılar yaşatsın, yeni yılınız kutlu olsun!

2019 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2018 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.

2019 yılının dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar.

Resimli Yılbaşı Mesajları 2019

Sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yіne de sevgі dolu nіce yıllara!

2019 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2019 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

2019 Yılının En Güzel Saatleri Sizlerle Olsun, Tek Derdiniz Mutluluk Olsun…

2019 YILINDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… MUTLU YILLAR!!

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

2018’e ELVEDA, 2019’e MERHABA!! Hoş geldin Yeni Yıl…

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğiyle…

En Güzel Resimli Yılbaşı Mesajları

2017 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2019 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yіne de sevgi dolu nіce yıllara!

Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama, yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni Yılın Kutlu Olsun!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yіne de sevgі dolu nіce yıllara!

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir “2019” yılı diliyorum.

Her gününün bir öncekinden daha coşkulu geçtiği, nice mutlulukların kahkahalarla kutlandığı, başarılarının ardının arkasının kesilmediği, her zaman sevgi dolu, sevdiklerinle geçen bir yıl olsun dostum… İyi seneler.

Bu yılbaşında bildiğim tek şey, seninle yaşanan zamanların değerli olduğu ve bütün ömrümü seninle bu zamanları çoğaltarak geçirmek istediğim. Ömrümün sonuna kadar seni seveceğim…

Allah’ım birlikte göreceğimiz nice yeni yıllar nasip etsin. Sevdiklerinizle sağlıklı, huzurlu, mutlu ve Allah yolunda bir ömür dilerim. İyi seneler.

Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

Sen geçmiş yıldan değerlim, mutluluğun yeni yıldan beklentim. Senin bir gülüşünü görmek için her şeyi feda edebilirim… Dünyanın en güzel kadını, benim canım sevgilim… Mutlu yıllar!

Bana sevmeyi ve sevilmeyi öğreten, en güzel mutlulukları tattıran biricik sevgilim… Yeni yılda gülüşünü göreceğim nice güzel anlarımız olsun, ellerin hep yakınımda olsun. Bana baktığında gözlerinden saçılan parıltı hiç sönmesin. O güzel yüreğin acı, keder nedir bilmesin. Seni çok seviyorum…

Yeni yılda Rabbimden dileğim seni hep benimle, hep huzurlu ve sağlıklı görmek. Yeni yılda yüreğin ferah, için sevgi dolu olsun. Rabbim bize birlikte göreceğimiz nice seneler nasip etsin. Amin.

Her güzelliğin başı düşlemekten geçer… Yeni yılda kurduğunuz tüm düşlerin gerçekleşmesi dileğiyle…

Getirdiği mutluluklarla tüm acıları yok edecek, getirdiği başarılarla tüm yenilgileri unutturacak bir yıl olsun. Hayatın yeni yılda güzelliklerle dolsun. Mutlu yıllar!

Hem bol hem de bereketli kazançlarınız, sağlıklı günleriniz, huzurlu ve mutlu yıllarınız olsun. Yeni yılınız kutlu olsun.

2019 Resimli Yılbaşı Mesajları yazımızın sonuna geldik. En anlamlı ve etkileyici yılbaşı mesajlarını bir araya getirmeye çalıştığımız bu yazımızda bizlere destek olmak için yazımızı Facebook, Twitter ve Google Plus hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ